Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
10 червня 2020 року 17:27

Завтра заклади дошкільної освіти відновлять свою роботу

10 червня робоча група перевірила готовність 4 міських закладів дошкільної освіти до відновлення роботи з урахування протиепідемічних заходів, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 20.05.2020 № 25. В результаті перевірки були надані висновки про готовності дитячих садків відновити свою роботу з 11 червня.

З метою убезпечення ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), збереження здоров?я дітей та працівників кожний заклад в повній мірі забезпечений дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту, безконтактними термометрами.

Тому правила перебування працівників, дітей та батьків в закладах дошкільної освіти змінилися. Зранку та протягом дня у працівників та вихованців проводитиметься температурний скринінг, у разі виявлення температури тіла понад 37,2 градусів Цельсія або ж ознак респіраторних захворювань працівники та діти не будуть допускатися в заклад. Батьки, або особи, що їх заміняють при вході на територію закладу повинні одягати респіратори або захисні маски.

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пирятинської міської ради відвідувати заклади дошкільної освіти першочергово будуть діти, в яких всі члени сім?ї працюють. Це дасть можливість обмежити кількість дітей у групах та дотримуватися соціальної дистанції.

Зауважимо, що дуже важливо, щоб  батьки з розумінням  ставилися до умов та правил, в яких будуть виховуватися їхні діти, надавали правдиву інформацію про стан здоров’я своїх дітей та інших членів родини. Адже садочки не повинні стати новими осередками захворювання.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua