37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 жовтня 2020 року
Головне меню
Актуально
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 66
візитів сьогодні: 291
візитів всього: 207819
Корисні посилання
Завтра заклади дошкільної освіти відновлять свою роботу
10 червня 2020 року 17:27

10 червня робоча група перевірила готовність 4 міських закладів дошкільної освіти до відновлення роботи з урахування протиепідемічних заходів, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 20.05.2020 № 25. В результаті перевірки були надані висновки про готовності дитячих садків відновити свою роботу з 11 червня.

З метою убезпечення ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), збереження здоров?я дітей та працівників кожний заклад в повній мірі забезпечений дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту, безконтактними термометрами.

Тому правила перебування працівників, дітей та батьків в закладах дошкільної освіти змінилися. Зранку та протягом дня у працівників та вихованців проводитиметься температурний скринінг, у разі виявлення температури тіла понад 37,2 градусів Цельсія або ж ознак респіраторних захворювань працівники та діти не будуть допускатися в заклад. Батьки, або особи, що їх заміняють при вході на територію закладу повинні одягати респіратори або захисні маски.

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пирятинської міської ради відвідувати заклади дошкільної освіти першочергово будуть діти, в яких всі члени сім?ї працюють. Це дасть можливість обмежити кількість дітей у групах та дотримуватися соціальної дистанції.

Зауважимо, що дуже важливо, щоб  батьки з розумінням  ставилися до умов та правил, в яких будуть виховуватися їхні діти, надавали правдиву інформацію про стан здоров’я своїх дітей та інших членів родини. Адже садочки не повинні стати новими осередками захворювання.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Пирятинська міська рада оголошує Конкурс з надання послуг з вивезення побутових відходів на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

З 1 жовтня 2020 року буде розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку,

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Лариса Василівна Кочур, керуючий справами виконкому міської ради 22 жовтня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.708111 sec.)