Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
5 червня 2020 року 15:47

Виїзне засідання комісії з питань ТЕБ і НС Пирятинської міської ради

Відбулося позачергове виїзне засідання комісії з питань ТЕБ і НС Пирятинської міської ради. Зібрання відбулося у зв’язку з подією, яка виникла в багатоквартирному житловому будинку по  вул.Європейська, 155.

4 червня на даху п'ятиповерхової будівлі житлового будинку сталася надзвичайна подія, а саме: обвал плит перекриття покрівлі. Після швидкого реагування Пирятинського районного сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, працівників КП „Каштан“ та завдяки забезпеченню необхідними будівельними матеріалами, які надали Володимир Клепач, Анатолій Шолох та Олександр Кальницький, дах вдалося перекрити за лічені години.

  Сьогодні, завдяки залученню з міста Полтави експерта з технічного обстеження Валерія Рожка, визначено причини обвалу. Ними стали відхилення від проєкту забудови будівлі (не відповідність ширини стіни на технічному поверсі, яка становить 250 мм, а повинна бути 380 мм та невідповідність міцності цементної суміші).

Комісією прийнято рішення щодо укладення договору між КП „Каштан“ та експертом з технічного обстеження для визначення стану несучих конструкцій. На основі отриманого висновку експерта буде виготовлено робочий проєкт по капітальному ремонту технічного поверху будинку та проведено роботи з відновлення конструкцій. На період розроблення документації заплановано усунення наслідків надзвичайної події: демонтажу деформованих плит перекриття та аварійної цегляної стіни.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua