37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 жовтня 2020 року
Головне меню
Актуально
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 75
візитів сьогодні: 265
візитів всього: 207803
Корисні посилання
Нарада по питанню проведення Днів сталої енергії в Пирятинській громаді
1 червня 2020 року 15:47

Сьогодні, на чолі з міським головою Олексієм Рябоконем, відбулась робоча нарада з питань проведення Днів сталої енергії в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді.

У заході взяли участь заступник міського голови Максим Варава, керівники та спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Одним із пріоритетних напрямків розвитку громади – це енергоефективність та енергозбереження. Пирятинська ОТГ є підписантом Європейської ініціативи „Угоди мерів“. Виконуються взяті зобов’язання щодо зменшення споживання енергоресурсів за рахунок впровадження енергоощадних заходів, що в свою чергу дають можливість скоротити викиди вуглекислого газу. Так, у порівнянні споживання енергетичних ресурсів бюджетними установами об’єднаної громади, яких налічується 21 об’єкт, у період з 2016 року по 2019 рік, було зменшено на 1034 МВт.

У рамках проведення Днів сталої енергії, заплановано вивезення з комунальних закладів громади люмінесцентних і натрієвих ламп, що містять небезпечні пари шкідливих речовин та провести їх утилізацію спеціалізованою організацією.

Також,  в рамках Днів енергії, відбудеться звіт енергоменеджера щодо напрямку діяльності в сфері енергоефективності за участі керівництва та депутатів міської ради, місцевих засобів масової інформації, керівників та завгоспів комунальних установ.

В освітніх закладах заплановано провести онлайн-вікторини „Чиста енергія – крок в майбутнє“, конкурс малюнків „Енергозбереження в побуті“, онлайн-форум „Реалії зміни клімату – вже сьогодні“, тематичні заняття „Формування екологічної культури“ тощо.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Пирятинська міська рада оголошує Конкурс з надання послуг з вивезення побутових відходів на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

З 1 жовтня 2020 року буде розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку,

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Лариса Василівна Кочур, керуючий справами виконкому міської ради 22 жовтня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.54294 sec.)