Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
22 травня 2020 року 16:11

Працюємо в проєкті Конгресу Ради Європи

Проєкт Конгресу Ради Європи „Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні“ продовжує надавати експертну підтримку 13-тьом українським муніципалітетам, серед яких  є і виконавчий комітет Пирятинської міської ради. 22 травня стартувала серія вебінарів з наступних тем:

Демократична культура громадської участі та залучення громадян

Публічна етика як спільне зусилля

Просування гендерного підходу  на місцевому рівні

Як покращити онлайн комунікацію з громадянами під час карантину

Реалізація змін, заснованих на цінностях

Вступ до методології оцінювання місцевих ініціатив

Зокрема сьогодні на вебінарі відбулося знайомство з командою Проєкту. Він був сфокусований на різних інструментах громадської участі при прийнятті управлінських рішень та впровадженні принципів доброго врядування  в управлінні громадами.

Працівники Пирятинського муніципалітету  активно підключилися до хорошої можливості повчитися й отримати нові знання, або обмінятися досвідом та практиками з колегами. Участь у вебінарах бере переважна більшість працівників, починаючи з керівництва міської ради  на чолі з міським головою. Майже усі керівники структурних підрозділів працювали зі своїх робочих кабінетів з залученням фахівців відділів. Крім того, секретар міської ради Тетяна Чайка  запросила взяти участь у навчанні депутатів міської ради.

Нагадуємо: у рамках зазначеного проєкту виконавчий комітет Пирятинської міської ради продовжує працювати над розробкою Кодексу етики для депутатів міської ради. Нам важлива ваша думка! Просимо її висловити за посиланнями:

http://pyriatyn.org.ua/pages/p184

http://pyriatyn.org.ua/polls

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua