37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 вересня 2020 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго":

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 42
переглядів: 141
візитів сьогодні: 958
візитів всього: 200081
Корисні посилання
Працюємо в проєкті Конгресу Ради Європи
22 травня 2020 року 16:11

Проєкт Конгресу Ради Європи „Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні“ продовжує надавати експертну підтримку 13-тьом українським муніципалітетам, серед яких  є і виконавчий комітет Пирятинської міської ради. 22 травня стартувала серія вебінарів з наступних тем:

Демократична культура громадської участі та залучення громадян

Публічна етика як спільне зусилля

Просування гендерного підходу  на місцевому рівні

Як покращити онлайн комунікацію з громадянами під час карантину

Реалізація змін, заснованих на цінностях

Вступ до методології оцінювання місцевих ініціатив

Зокрема сьогодні на вебінарі відбулося знайомство з командою Проєкту. Він був сфокусований на різних інструментах громадської участі при прийнятті управлінських рішень та впровадженні принципів доброго врядування  в управлінні громадами.

Працівники Пирятинського муніципалітету  активно підключилися до хорошої можливості повчитися й отримати нові знання, або обмінятися досвідом та практиками з колегами. Участь у вебінарах бере переважна більшість працівників, починаючи з керівництва міської ради  на чолі з міським головою. Майже усі керівники структурних підрозділів працювали зі своїх робочих кабінетів з залученням фахівців відділів. Крім того, секретар міської ради Тетяна Чайка  запросила взяти участь у навчанні депутатів міської ради.

Нагадуємо: у рамках зазначеного проєкту виконавчий комітет Пирятинської міської ради продовжує працювати над розробкою Кодексу етики для депутатів міської ради. Нам важлива ваша думка! Просимо її висловити за посиланнями:

http://pyriatyn.org.ua/pages/p184

http://pyriatyn.org.ua/polls


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

З 1 вересня 2020 року в рамках проведення кампанії з подолання незадекларованої праці „Виходь на світло“ здійснюються активні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Запрошуємо до участі в номінації «Кращий туристичний маршрут».

 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснює щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53, 050 - 569-27-70. 

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, проводити щорічний конкурс міської ради "Кращий підприємець" та "Краще підприємство"?
Так
10 (33.33 %)
Ні
20 (66.67 %)
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.569588 sec.)