37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

 Громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“ розробив онлайн майданчик rynok.in.ua, на якому можна розмістити інформацію про власну продукцію.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 139
візитів сьогодні: 311
візитів всього: 165527
Корисні посилання
Працюємо в проєкті Конгресу Ради Європи
22 травня 2020 року 16:11

Проєкт Конгресу Ради Європи „Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні“ продовжує надавати експертну підтримку 13-тьом українським муніципалітетам, серед яких  є і виконавчий комітет Пирятинської міської ради. 22 травня стартувала серія вебінарів з наступних тем:

Демократична культура громадської участі та залучення громадян

Публічна етика як спільне зусилля

Просування гендерного підходу  на місцевому рівні

Як покращити онлайн комунікацію з громадянами під час карантину

Реалізація змін, заснованих на цінностях

Вступ до методології оцінювання місцевих ініціатив

Зокрема сьогодні на вебінарі відбулося знайомство з командою Проєкту. Він був сфокусований на різних інструментах громадської участі при прийнятті управлінських рішень та впровадженні принципів доброго врядування  в управлінні громадами.

Працівники Пирятинського муніципалітету  активно підключилися до хорошої можливості повчитися й отримати нові знання, або обмінятися досвідом та практиками з колегами. Участь у вебінарах бере переважна більшість працівників, починаючи з керівництва міської ради  на чолі з міським головою. Майже усі керівники структурних підрозділів працювали зі своїх робочих кабінетів з залученням фахівців відділів. Крім того, секретар міської ради Тетяна Чайка  запросила взяти участь у навчанні депутатів міської ради.

Нагадуємо: у рамках зазначеного проєкту виконавчий комітет Пирятинської міської ради продовжує працювати над розробкою Кодексу етики для депутатів міської ради. Нам важлива ваша думка! Просимо її висловити за посиланнями:

http://pyriatyn.org.ua/pages/p184

http://pyriatyn.org.ua/polls


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
265 (64.63 %)
Ні
145 (35.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.363714 sec.)