37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

 Громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“ розробив онлайн майданчик rynok.in.ua, на якому можна розмістити інформацію про власну продукцію.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 1894
візитів сьогодні: 313
візитів всього: 165529
Корисні посилання
ГОЛОСУЙ ЗА НАШІ ПРОЄКТИ!
3 червня 2020 року 17:48

ГОЛОСУЙ ЗА НАШІ ПРОЄКТИ!

 

Розпочато   голосування   за  проєкти  екологічних  громадських  ініціатив

Полтавської області 2020 року.

Серед 89 комісійно відібраних та допущених до голосування є 3 проєкти від нашої громади:

 

№ 58.

„Сміття сортуй – Пирятинське довкілля рятуй. Придбання пресу для вторинної сировини – перший крок до роздільного збору відходів“, - орієнтований на створення умов для раціонального та екологічно безпечного поводження зі сміттям на території Пирятинської міської ОТГ, запобігання захороненню відходів, що підлягають переробці, та мінімізації їх негативного впливу на навколишнє середовище і здоров’я людей шляхом придбання гідравлічного пресу для вторинної сировини.

№ 61.

„Технічне переоснащення водорозбірної колонки із облаштуванням бювету по вул. Єлени в м. Пирятин Полтавської області“, – передбачає створення в громаді нового та креативного об’єкту благоустрою – бювету з альтанкою для забезпечення містян, а також жителів сільських населених пунктів Пирятинського району, які користуються послугами місцевого ринку, артезіанською питною водою із централізованого водогону та убезпечення їх від екологічної небезпеки.

№ 69.

„Сучасні технології на службі Пирятинської громади“, –  спрямований на забезпечення належного контролю за протипожежною ситуацією, виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, покращення ефективності та взаємодії роботи служб у випадках надзвичайних ситуацій, промоції туристичного еко потенціалу громади шляхом придбання сучасного квадрокоптера.

 

Голосування ТІЛЬКИ ОНЛАЙН можна здійснити за всі 3 проєкти.

 

Покрокова інструкція як голосувати за посиланням

 

Посилання на голосування за проєкти:

№ 58: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/3/58

№ 61: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/3/61

№ 69: https://smartregion.pl.ua/ei/projects/3/69

 

ДАВАЙТЕ ДРУЖНО ПІДТРИМАЄМО НАШІ ПРОЄКТИ

ТА УСПІШНО РЕАЛІЗУЄМО ЇХ!

 

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
265 (64.63 %)
Ні
145 (35.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.355117 sec.)