Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
30 квітня 2020 року 08:55

Повноваження рад щодо встановлення місцевих податків і зборів

Спеціалісти фінансового управління та відділу економічного аналізу та розвитку управління економіки виконкому міської ради взяли участь в онлайн-семінарі, який присвячений розгляду нагальних питань - особливостям регуляторних процедур при прийнятті рішень щодо місцевих податків та зборів. Про актуальність тематики свідчить не лише велика кількість учасників з різних куточків області, а й їхня плідна активність під час заходу. Головними спікерами семінару були радники Полтавського Регіонального офісу ULEAD.

Про основні новації законодавства щодо місцевих податків у 2020 році та повноваження рад щодо встановлення місцевих податків та зборів розповідав Геннадій Фасій, радник з питань муніципальних фінансів та управління.

Також спікер докладно зупинився й на можливих заходах з мінімізації ризиків втрат місцевих бюджетів на період запровадження карантину та виявлення можливих резервів збільшення надходжень.

Про особливості регуляторних процедур при прийнятті рішень щодо місцевих податків та зборів говорив з учасниками Володимир Божко, радник з децентралізації та місцевого самоврядування.

Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua