Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
4 квітня 2020 року 13:05

Добірка цікавих та інформативних віртуальних екскурсій світовими музеями

Погодьтеся, вислів «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути» актуальний і зараз. Екскурсія до музею – це не лише спосіб проведення вільного часу, а й дієвий засіб популяризації навчання, науки та культури. Не всі, на жаль, можуть відвідати найкращі музеї. Але завдяки розвитку сучасних технологій - це стало реальністю. Для цього треба мати лише гаджет та доступ до інтернету!

Пропонуємо 8 захопливих віртуальних екскурсій відомими музеями світу.

Запропонуйте й дітям віртуально пройтися розкішними коридорами палацу французьких королів. Ви зможете дослідити навіть закутки Версальського палацу – пам’ятки історії та культури світового рівня, яка посідає 83 місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ви побачать шедеври архітектури, живопису та скульптури – скарби світового культурного надбання.

Галерея в італійському місті Флоренція – це один із найдавніших музеїв Європи. Її експозиція містить роботи митців, які творили у XIII – XVIII століттях. Діти зможуть оцінити шедеври Мікеланджело, Рафаеля, Леонардо да Вінчі та багатьох інших геніїв світового мистецтва.

Не втрачайте можливості продемонструвати дітям культурні надбання країн Сходу. Відвідайте Національний музей Кореї! Адже це – найбільший у республіці художній та історичний музей. Уявіть, що, не докладаючи зусиль та без матеріальних витрат, ви разом з сім’єю проведете вік – енд, завітавши до музею, який входить до десятки світових лідерів за показниками відвідуваності.

Тут ви ознайомитеся з неперевершеними зразками зброї, посуду та прикрас Країни Вранішньої Свіжості.

Національний музей антропології у Мексиці має унікальну колекцію антропологічних та археологічних експонатів, які доведуть, що історія – цікава та жива, а мистецтво – вічне. Ви зможете оцінити велич та багатство культури корінних народів Латинської Америки.

Розширюйте музичні вподобання учнів! Відвідайте державний музей музичних інструментів у Японії, де ви зможете побачити понад 1300 надзвичайних експонатів зі всього світу. Виставка вражає насиченістю та розмаїттям експонатів.

Здійсніть віртуальну мандрівку до британського міста Ньюкасл та ознайомтеся із захопливими досягненнями науки й техніки. Екскурсія у музей відкриттів допоможе дітям зрозуміти, що теорія з уроків фізики уже була кимось застосована, а технічних прогрес не стоїть на місці.

Виставковий комплекс Національного музею Військово – повітряних сил у США є одним із найстаріших та найбільших авіакосмічних музеїв світу. Його колекція налічує понад 400 літальних апаратів. Висока якість зображень та вичерпні анотації до експонатів (англійською мовою) обов’язково зацікавлять дітей наукою та технікою.

Україна має багатий історичний спадок, а отже – безмежний простір для розвитку музейної справи. Це також стосується і віртуальних музеїв, бо новітні технології досить успішно втілюються й у нашій державі.

Оберіть найцікавіші для вас музеї, адже онлайн-ресурс дає дуже широкий вибір.

Обов’язково здійсніть мандрівку віртуальними музеями зі своїми дітьми або порадьте їм зробити це самостійно! Такі подорожі мають міждисциплінарний характер, а тому діти розширюють свої знання з історії, географії, художньої культури, фізики та інформатики. Мандрівки будуть корисними і для юних знавців іноземної мови, адже більшість таких віртуальних музеїв має розгорнуті англомовні анотації до експонатів.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua