37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
24 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 61
візитів сьогодні: 202
візитів всього: 132711
Корисні посилання
Із засідання виконкому
13 лютого 2020 року 17:47

12 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Пирятинської міської ради. На розгляд засідання було винесено 24 питання.

Начальник відділу економічного аналізу та розвитку управління економіки виконкому Пирятинської міської ради Валентина Комаренко проаналізувала виконання фінансових планів за 2019 рік комунальних підприємств Пирятинської міської ОТГ: Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд, „Готель „Пирятин“ та „Райдуга“. Засвідчила, що аналіз показників виконання фінансових планів підприємств показали, що плани комунальних підприємств „Готель „Пирятин“ та Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд по доходах за рік не виконано. Причиною цього стало недовиконання надання послуг з проживання у „Готель „Пирятин“, хоч зі здачі в оренду приміщень план перевиконано. Зменшився об’єм стічних вод, що надходили до Пирятинських госпрозрахункових споруд  від ТОВ „Пирятинський сирзавод“, як наслідок зменшився й дохід.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про укладення договору між КП „Каштан“ з ТОВ „Наше тепло“ на надання послуги по переробці гілок, видалених на території Пирятинської міської ОТГ дерев. Директор КП „Каштан“ Віталій Скочко запевнив членів виконавчого комітету, що такі послуги в 3-4 рази дешевші, ніж залучення власних одиниць техніки підприємства на вивезення спиляних гілок до полігону побутових відходів.

Члени виконкому підтримали рішення про втрату чинності рішення виконкому Пирятинської міської ради від 27.12.2019 № 473 „Про встановлення скоригованого тарифу ПП „Хазар-2007“ на послугу з централізованого опалення для житлових будинків по вул. Європейська, 4А та 4Б. Відповідно до нового ЗУ „Про ЖКГ“ від 09.06.18 № 2189 та Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.11 № 869 (зі змінами) „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги“ відбулися значні зміни, а саме з 01.05.2019 року змінено назву комунальних послуг та порядок формування тарифу.

На засіданні виконкому розглянуто та затверджено план основних заходів цивільного захисту Пирятинської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у Полтавській області на 2020 рік, внесено зміни та доповнення до рішення виконкому міської ради від 02.10.2019 № 347 „Про затвердження переліку адміністративних та муніципальних послуг та їх інформаційних карток“. Додалася ще одна послуга, яку можна замовити у ЦНАПі - погодинно отримати в оренду приміщення культурно-громадського центру.

Також члени виконкому схвалили проєкти рішень про надання тимчасового дозволу місцевим підприємцям на розміщення нестаціонарних засобів, для здійснення виїзної торгівлі 29 лютого на острові Масальський.

Розглянуто ще ряд фінансових, соціальних питань та житлово-комунального господарства: упорядкування та присвоєння адреси, видачі будівельного паспорта та приватизації житла.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Графік проведення засідань постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради

24 лютого

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Центр громадського діалогу)

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

25 лютого 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

26 лютого о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
39 (79.59 %)
Кремація
10 (20.41 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.326418 sec.)