Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
8 січня 2020 року 13:18

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року

1. Дія цих Вимог поширюється на закріплені за Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі – ХРЦОЯО) області для обслуговування (Полтавська, Сумська, Харківська).
2. Подання реєстраційних документів особами, які бажають пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) здійснюється в строк, що встановлюється наказом Українського центру оцінювання якості освіти, з 03.01.2020 по 24.01.2020.
3. Особа, яка реєструється для проходження пробного ЗНО, має подати до ХРЦОЯО у визначений цими Вимогами спосіб реєстраційну заяву та оплатити послугу із проведення пробного ЗНО.
4. Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО.
5. Особа має самостійно сформувати реєстраційну заяву, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на веб-сайті ХРЦОЯО, указавши такі дані:
– прізвище, ім’я, по батькові;
– дата народження;
– адміністративно-територіальна одиниця, де проживає особа;
– контактний телефон;
– електронна адреса (за наявності);
– категорія учасника: випускник закладу загальної середньої освіти поточного року (з вибором закладу навчання); учень (слухач) закладу професійної (професійно-технічної) освіти (з вибором закладу навчання); студент закладу вищої освіти (з вибором закладу навчання); випускник минулих років; учень 10-го класу.
– перелік навчальних предметів (у разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів);
– мова, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту;
– населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО:
Полтавська область: міста Гадяч, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лубни, Миргород, Пирятин, Полтава;
Сумська область: міста Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Суми, Шостка;
Харківська область: міста Балаклія, Ізюм, Красноград, Куп’янськ, Лозова, Харків, Чугуїв;
– населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО з іноземних мов:
Полтавська область: міста Кременчук, Лубни, Полтава;
Сумська область: міста Суми, Шостка;
Харківська область: місто Харків;
– інформація про необхідність створення особливих умов для осіб з особливими освітніми потребами:
присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО (дактилолог);
надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора (текст промови інструктора);
надання можливості використання слухового апарата, імпланта (апарат/імплант);
надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання) (текст до аудіювання);
надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача (збільшувач);
надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16 (шрифт кеглем 16);
надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі (перший поверх).
6. Після заповнення електронної форми реєстраційної заяви для кожної особи, яка заповнила таку форму на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка учасника пробного ЗНО „Особистий кабінет“(далі – Особистий кабінет), доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом, які генеруються автоматично.
На інформаційній сторінці розміщується:
– згенерована реєстраційна заява;
– реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;
– доступ до сервісу онлайн оплати;
– інформація щодо обробки заяви;
– інформація щодо отримання оплати;
– запрошення та картка учасника пробного ЗНО;
– доступ до сервісу з визначення результатів пробного ЗНО;
– опитування (у разі необхідності).
7. Після заходу в Особистий кабінет особа повинна:
– роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;
– власноруч оформити реєстраційну заяву;
– завантажити оформлену заяву, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці, протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви, але не пізніше 25.01.2020;
– оплатити послуги в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви, але не пізніше 25.01.2020;
– перевірити статуси отримання оплати та обробки заяви через п’ять робочих днів із дня оплати та отримання ХРЦОЯО реєстраційної заяви, але не пізніше 31.01.2020.
8. Факт надходження реєстраційної заяви до ХРЦОЯО є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення пробного ЗНО відповідно до вимог Закону України „Про захист персональних даних“.
9. Особа може додати предмет пробного ЗНО в Особистому кабінеті в межах часу, відведеного для реєстрації. У такому разі особа має оплатити послугу із проведення пробного ЗНО із доданого предмета та повторно завантажити реєстраційну заяву.
10. Особа, яка сплатила за участь у пробному ЗНО пізніше 25.01.2020, або, кошти якої надійшли на розрахунковий рахунок після 31.01.2020, не підлягає реєстрації, а сплачені кошти повертаються на підставі письмової заяви у безготівковій формі.
11. Особа, яка зареєструвалася, але бажає відмовитися від участі у пробному ЗНО, має забезпечити отримання відповідної письмової заяви не пізніше 31.01.2020.
12. Особа, яка зареєструвалася, але не взяла участь у пробному ЗНО, має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).
13. У разі невиконання умов, зазначених у пунктах 11, 12 кошти, сплачені за участь у пробному ЗНО не повертаються (відповідно до абзацу 4 пункту 1.6. Порядку надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України та Міністерства фінансів України від 23.07.10 р. № 736/902/758).

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua