37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
14 жовтня 2019 року
Головне меню
Актуально

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  по   27  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 82
візитів сьогодні: 75
візитів всього: 104458
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Обмін досвідом в контексті децентралізації
28 серпня 2019 року 17:25

27 серпня Пирятин відвідали представники органів місцевого  самоврядування  з Луганщини та Донеччини. Зустріч відбулася у Пирятинському ліцеї у форматі круглого столу.

Міський голова Олексій Рябоконь привітав делегатів та презентував гостям досвід Пирятинської громади в контексті децентралізації та залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги. Ознайомив присутніх з досвідом виконкому міської ради щодо участі в міжнародних проектах та програмах.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кочур розповіла про етапи створення сучасного Центру надання адміністративних послуг, впровадження електронних сервісів, що дало можливість спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість.

Про реалізацію проекту „Мери за економічне зростання“ та розвиток місцевого бізнесу ознайомила начальник управління виконкому міської ради Ірина Солдатова.

Головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю Руслан Биков поділився практичним досвідом Пирятинської громади у сфері енергоефективності та енергозбереження. Раціональне використання енергоресурсів дає можливість заощаджувати кошти бюджету ОТГ та створювати комфортні умови для мешканців громади.

Тему просторового планування як основи ефективного управління активами громади розкрила начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому міської ради Марина Зергані. Доповіла про етапи розроблення містобудівної документації та генерального плану міста.

Цікавою темою для обговорення було  впровадження міською радою ГІС-системи.

Використання природно-ресурсного потенціалу в межах управління Пирятинської ОТГ презентував заступник директора НПП „Пирятинський“ Михайло Олішевець. Висвітлив пріоритетні напрями діяльності природного парку у створенні комфортних умов для відпочинку пирятинців на березі річки Удай.

Ознайомчу екскурсію Пирятинським ліцеєм провела директор школи Лариса Пономаренко: учасники делегації завітали до басейну, відділення ДЮСШ секції „Сумо“ та інклюзивно-ресурсного центру.

Далі гості побували в комунальному підприємстві ,,Каштан“. Директор  підприємства Віталій Скочко продемонстрував наявну техніку, розповів про організаційно-господарську діяльність, дав відповіді на запитання гостей. Потім делегація побували в Центрі надання адміністративних послуг.

Насамкінець учасники делегації відвідали Опорний заклад Пирятинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6, де Микола Василенко ознайомив присутніх про розвиток свого закладу в умовах децентралізації. Він показав відремонтовані з дизайнерським підходом класні кімнати та приміщення актової зали.  Директор навчального закладу розповів про створення шкільного радіовузла як інформаційного центру школи „Голос школи“.


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

29 жовтня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят першої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття посади керівника Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу запрошуємо Вас взяти участь у зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“, яка відбудеться 12 жовтня 2019 року у приміщенні павільйону „У куми“ за адресою м.Пирятин, Вул Європейська, 152. 

 

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.220648 sec.)