Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
29 липня 2019 року 17:05

Карнавал увірвався в життя пирятинців!

27 липня у Пирятині провели  карнавал „Королева бензоколонки“. Це вже втретє стародавнє місто збирає охочих на сучасне свято – за мотивами фільму, знятого на автостанції Пирятина.

Традиційно гостей зустрічали герої – Людмила Добрийвечір, Рогніда Карпівна та Панас Петрович, цього року до них приєднався і водій  автобуса Славко.

Свято розділилося на 2 майданчики. По вул.Полтавській дітлахи та дорослі змагалися в роликовому спорті, крутили обруч та вправлялися зі скакалкою. Коли ж переможців було визначено, учасники свята пройшли карнавальною ходою місцями, де у 1961 році тривали зйомки фільму: повз автостанцію, кафе „Королева бензоколонки“ та славнозвісну пирятинську вежу. Біля кожного об’єкта робили фото і продовжували хід під музику 60-х років.

На святковому майданчику у цей час уже грав оркестр і польова кухня пригощала гостей карнавалу смачною польовою кашею. Для дітей проводили конкурси, один із них – втримання рівноваги на балансирі – підкорив дитячі серця і збирав чергу з малечі аж до завершення заходу. Призами були магнітики та значки із логотипом фестивалю.

Міський голова Олексій Рябоконь привітав пирятинську громаду і вручив грамоти переможцям спортивних конкурсів, а також учасникам карнавалу, які не полінувалися виготовити найкращі костюми. Подяки отримали ті, хто допоміг в організації свята.

Святковий майданчик мав кілька зон – справа від сцени військовослужбовці, ветерани АТО, облаштували для дІтей  канатну дорогу з перешкодами. Також виставки предметів 60-х років організували Пирятинська публічна бібліотека та Пирятинський краєзнавчий  музей. Для любителів селфі працювала фотозона.

Карнавал „Королева бензоколонки“  в Пирятині – це перший карнавал, створений на основі фільму. Більшість зйомок української комедії відбулися саме в нашому місті – тож це наша історія, яку не можна забувати.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua