Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
26 липня 2019 року 13:42

Кращий підприємець ОТГ – вітаємо переможців

Сьогодні відбулося фінальне засідання конкурсної комісії щорічного міського конкурсу „Кращий підприємець Пирятинської ОТГ“.

Вже другий рік поспіль Конкурс проводився в рамках виконання заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього бізнесу Пирятинської міської ОТГ на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням сорок другої сесії міської ради сьомого скликання від 23.08.2018 року.

Метою конкурсу є визнання вагомого вкладу малого та середнього підприємництва у розвиток громади, підвищення зацікавленості населення у започаткуванні та провадженні підприємницької діяльності, підвищення іміджу підприємництва в цілому.

У цьому році умови участі в конкурсі не змінились і основними критеріями залишаються кількість створених робочих місць та суми сплачених податків. В цьогорічному конкурсі було запропоновано взяти участь 11 кандидатам, які відповідали визначеним критеріям. Конкурсна комісія проаналізувала подані документи та визначила переможців і призерів.      

 У    номінації   „Краще підприємство - 2019“ переможцем стало ТОВ „Сільськогосподарське підприємство Пирятинський комбікормовий завод“ (директор   Яковлєв   Володимир   Васильович),  друге   місце   - ТОВ „Пирятиндрев“ (директор Ярошенко Сергій Григорович), третє місце - ПП „Аталіо“ (директор Шкода Андрій Анатолійович).

У номінації „Кращий підприємець - 2019“ переможцем визнано  ФОП Довженко Сергія Валентиновича, друге місце - ФОП Левченко Сергій Анатолійович, третє - ФОП Снаговський Олександр Олександрович.

Вітаємо переможців та бажаємо подальшої плідної праці на благо громади. Усі переможці отримають грошові винагороди від міської ради, також їм будуть вручені грамоти та цінні подарунки під час святкування Дня міста. За умовами конкурсу переможці конкурсу мають право використовувати у своїй документації та рекламних матеріалах звання „Кращий підприємець Пирятинської міської ОТГ-2019“ у відповідній номінації. 

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua