37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 серпня 2019 року
Головне меню
Актуально

З метою з’ясування ставлення громади до розвитку приватного підприємництва та намірів влади щодо його підтримки проводиться опитування громадської думки мешканців Пирятинської міської ОТГ. Просимо Вас взяти участь в опитуванні, оскільки Ваша відповідь допоможе зрозуміти, чи потрібна підприємцям допомога, яким чином і якою вона повинна бути.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 48
візитів сьогодні: 89
візитів всього: 97916
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Старе заграє по-новому: навчальний візит до Чергнігова
15 липня 2019 року 17:26

 „Збереження культурної спадщини та створення умов для посилення туристичної привабливості як чинник економічного розвитку міста“ - захід на таку тему організувала Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів „Маршрути успіхів“ Проекту USAID ПУЛЬС у співпраці з Чернігівською міською радою. Відвідала захід Олена Гуленко, начальник відділу культури і туризму міської ради.

Чернігів – стародавнє місто, якому є чим похвалитися. Тут чи не кожна збережена церква – об’єкт культурної спадщини. Серед них є 11 ст. – найдавніші зразки архітектури часів Київської Русі. Як використовувати стародавні пам’ятки для привернення туристів розповідали очільники відділів культури та туризму Чернігівського муніципалітету, екскурсоводи, громадські активісти.

 З 2016 року в Чернігові діє стратегія розвитку туризму та промоції міста, завдяки реалізації якої вдалося змінити Чернігів на краще. Учасники проекту подивилися презентації Школи амбасадорів (гідів-волонтерів), оживлення старих світлин, „Дерев’яне мереживо Чернігова“.

Після засідання учасники мали кількагодинну пішу екскурсію містом – щоб переконатися в збереженні культурної спадщини та розвитку туризму – відвідали Болдині гори (Антонієві печери, Троїцький собор з його дзвіницею) та побували на одній із театралізованих екскурсій – територією Дитинця (княже місто). Супроводжували учасників проекту відомі чернігівські історики та екскурсоводи Олександр Бондар і Володимир Пилипенко. Після цього автор ідеї та керівник проекту „Дерев?яне мереживо Чернігова“ Станіслав Іващенко познайомив делегацію зі зразками історичного дерев’яної архітектури міста.

Другий день візиту був присвячений роботі Туристичного інформаційного центру Чернігова, створеного при міській раді, - сучасного креативного простору для координації туристів. Загалом навчальний візит приніс нові враження та ідеї, які згодом будуть втілені і в нашому місті.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

23 серпня о 09:00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.306847 sec.)