37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
16 липня 2019 року
Головне меню
Актуально

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 12
переглядів: 47
візитів сьогодні: 38
візитів всього: 94959
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
„Табір Свободи“
9 липня 2019 року 17:01

Пирятинці взяли участь у роботі Міжнародного літнього табору „Табір Свободи“. Учасники заходу з різних куточків України з 30 червня по 08 липня працювали над ідеями ненасильницького супротиву окупації Криму.

У межах табору активістам прочитали лекції професор Борис Бабін, магістр Університету свободи Берліну Леннарт Юргенсен, голова правлівння Кримськотатарського Ресурсного центру Ескандер Барієв, керівник Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі Беате Апельт, правозахисниця, політолог, історик-міжнародник з науковим ступенем, кандидата наук, журналіст, голова правління Східноєвропейського інституту розвитку Мрідула Гош, директор Центру зовнішньополітичних досліджень OPAD Сергій Пархоменко. Професор Борис Бабін розповів учасникам табору про правозахисні механізми ООН для захисту Криму та про захист прав корінних народів у недемократичних режимах.

Крім того, „Табір Свободи“ відвідали 30 учасників 10-ї міжнародної літньої школи соціальних наук в Україні з різних країн світу. Вони  познайомилися з історією кримськотатарського народу, його політичною системою та становищем корінного народу в окупованому Криму. По закінченню зустрічі учасники заходу розгорнули кримськотатарський прапор, який побував на 4 континентах  та в 28 країнах світу в рамках акції „Об?єднані Кримом - #LIBERATECRIMEA“. 

Для учасників табору були організовані перегляди кінофільмів  про естонський національно-визвольний рух „Співоча революція“, життя та діяльність Нельсона Мандели.

Також учасники отримали відповіді на питання, які їх цікавили  про Крим, політв?язнів, полонених моряків, повернення РФ в ПАРЄ, співпрацю з Меджлісом кримськотатарського народу та іншими кримськотатарськими організаціями, прийняття закону про корінні народи.

„Табір Свободи“ організований Кримськотатарським Ресурсним Центром при підтримці Представництва „Фонду Фрідріха Наумана за Свободу“ в Україні і Білорусії та Естонського Інституту прав людини.

У рамках табору, 6 липня на КПП ,,Чонгар“ на кордоні з окупованим Кримом активісти міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність з кримськотатарським народом розгорнули кримськотатарський прапор.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-плани, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності 

У рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради інформує про кандидата на посади керівників

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ДНЗ „Ромашка“ с. Олександрівка

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради інформує про кандидата на посаду керівника 

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської

ради шукає креативних, комунікативних спеціалістів, які вміють працювати у колективі та націлені на результат, і оголошує конкурс на зайняття вакантних посад: 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.240406 sec.)