37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
18 жовтня 2019 року
Головне меню
Актуально

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  по   27  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 60
візитів сьогодні: 281
візитів всього: 105001
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
„Табір Свободи“
9 липня 2019 року 17:01

Пирятинці взяли участь у роботі Міжнародного літнього табору „Табір Свободи“. Учасники заходу з різних куточків України з 30 червня по 08 липня працювали над ідеями ненасильницького супротиву окупації Криму.

У межах табору активістам прочитали лекції професор Борис Бабін, магістр Університету свободи Берліну Леннарт Юргенсен, голова правлівння Кримськотатарського Ресурсного центру Ескандер Барієв, керівник Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі Беате Апельт, правозахисниця, політолог, історик-міжнародник з науковим ступенем, кандидата наук, журналіст, голова правління Східноєвропейського інституту розвитку Мрідула Гош, директор Центру зовнішньополітичних досліджень OPAD Сергій Пархоменко. Професор Борис Бабін розповів учасникам табору про правозахисні механізми ООН для захисту Криму та про захист прав корінних народів у недемократичних режимах.

Крім того, „Табір Свободи“ відвідали 30 учасників 10-ї міжнародної літньої школи соціальних наук в Україні з різних країн світу. Вони  познайомилися з історією кримськотатарського народу, його політичною системою та становищем корінного народу в окупованому Криму. По закінченню зустрічі учасники заходу розгорнули кримськотатарський прапор, який побував на 4 континентах  та в 28 країнах світу в рамках акції „Об?єднані Кримом - #LIBERATECRIMEA“. 

Для учасників табору були організовані перегляди кінофільмів  про естонський національно-визвольний рух „Співоча революція“, життя та діяльність Нельсона Мандели.

Також учасники отримали відповіді на питання, які їх цікавили  про Крим, політв?язнів, полонених моряків, повернення РФ в ПАРЄ, співпрацю з Меджлісом кримськотатарського народу та іншими кримськотатарськими організаціями, прийняття закону про корінні народи.

„Табір Свободи“ організований Кримськотатарським Ресурсним Центром при підтримці Представництва „Фонду Фрідріха Наумана за Свободу“ в Україні і Білорусії та Естонського Інституту прав людини.

У рамках табору, 6 липня на КПП ,,Чонгар“ на кордоні з окупованим Кримом активісти міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність з кримськотатарським народом розгорнули кримськотатарський прапор.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят першої сесії Пирятинської міської ради

21 жовтня:

16:00 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ (міська рада)

22 жовтня:

10:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг (Центр громадського діалогу);

13:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (Центр громадського діалогу)

23 жовтня:

10:00 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (міська рада);

25 жовтня:

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (конференц-зала Пирятинської зош №4).

29 жовтня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят першої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття посади керівника Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.311489 sec.)