Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
31 січня 2019 року 08:32

До уваги суб’єктів господарювання

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що планові заходи державного контролю суб’єктів господарювання у 2019 році здійснюватимуться відповідно до наказу Держпродспоживслужби від 27.11.2018 № 965 „Про затвердження щорічного плану державного контролю Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини)“, який розміщено на сайті Держпродспоживслужби (www.consumer.gov.ua) в розділі „Діяльність“, підрозділ „Плани діяльності“.

  Звертаємо увагу, на те що державний контроль здійснюється Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  та її територіальними органами.

Заходи державного контролю в 2019 році будуть здійснюватися без попередження (повідомлення) оператора ринку, крім аудиту та інших випадків, коли таке попередження є необхідною умовою забезпечення ефективності державного контролю. Аудит постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, проводиться за умови повідомлення оператора ринку не пізніше ніж за три робочі дні до здійснення такого заходу. Повідомлення будуть надсилатися рекомендованим поштовим відправленням за місцезнаходженням (місцем проживання) оператора ринку, зазначеним в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, та/або відправленням електронної пошти на відповідну адресу оператора ринку, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, або вручатись особисто під розписку керівнику чи представнику оператора ринку.

  Щорічний план державного контролю розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2018 № 896 „Деякі питання здійснення планових заходів державного контролю Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів“, встановлено процедуру визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю у формі інспектування та аудиту.

  Для отримання більш детальної інформації щодо процедури контролю пропонуємо звернутися безпосередньо до територіальних органів Держпродспоживслужби (головних управлінь Держпродспоживслужби в області, м. Києві).        Контактна інформація щодо них розміщена на сайті Держпродспоживслужби (www.consumer.gov.ua) в розділі „Контакти“, підрозділ „Контакти терорганів“, або перейдіть за посиланням: http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Kontakti_Terorganiv/139/

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua