37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
28 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 134
візитів сьогодні: 63
візитів всього: 133638
Корисні посилання
Інвестиційний паспорт Пирятинської ОТГ отримав найвищу оцінку
19 січня 2019 року 09:37

18 січня на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації відбувся  круглий стіл на тему: „Результати розробки Інвестиційних паспортів громад Полтавщини“. На засіданні підбито підсумки Конкурсу інвестиційних паспортів громад Полтавської області та оголошені переможці. Із 43 громад Полтавської області  в конкурсі взяли участь 9 громад. Інвестиційний паспорт Пирятинської міської ОТГ визнано переможцем, організатори урочисто вручили диплом за перше місце та грошову винагороду розробникам в сумі 3,0 тис.грн. Друге місце посіла Засульська ОТГ, третє – Омельницька ОТГ.    

Захід проведено  в рамках співпраці з українсько-канадським проектом „Партнерство для розвитку міст“ ПРОМІС.  Організаторами виступили Департамент економічного розвитку торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації та  мережа РЕГІОНЕТ.  У круглому столі взяли участь представники об’єднаних територіальних громад Полтавської області.  Пирятинську міську ОТГ  представляла  начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова.  Вітаємо наших колег-переможців та бажаємо успіхів в економічному розвитку їх громад.

Щира подяка координатору мережі РЕГІОНЕТ Олександру Дудці за допомогу в розробці інвестиційного паспорту Пирятинської ОТГ.   Дякуємо також директору Департаменту економічного розвитку торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інні Іщенко за сучасний дизайн паспорту та його переклад на англійську мову.

Ознайомитися із змістом Інвестиційного паспорту Пирятинської міської ОТГ можна за посиланням: http://pyriatyn.org.ua/pages/p36.

 

 

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
43 (78.18 %)
Кремація
12 (21.82 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.333012 sec.)