37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
19 червня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 205
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 92326
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Українська школа майбутнього твориться уже сьогодні
16 січня 2019 року 13:37

За щасливе дитинство та шкільні роки, сповнені радості, мрій та сподівань, відповідальні дорослі. На сьогодні, поліпшення умов навчання та дозвілля учнів – це один із головних напрямків діяльності міської ради. Гарним доказом цього стало відкриття відремонтованої актової зали та їдальні Опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Для школи актова зала – це не просто приміщення, це епіцентр культурного життя, в якому відзначаються свята та проводяться патріотично-виховні заходи. Ремонтні роботи проведені в стислі терміни підрядною організацією ПП „Аталіо“ (м.Пирятин). Загальна вартість робіт склала 968,9 тис. грн.

У ході робіт проведено перепланування єдиного простору актового залу з відокремленням приміщення їдальні, облаштуванням тераси із східцями. Здійснено комплекс робіт з внутрішнього опорядження зазначених приміщень, облаштування сцени та умивальної кімнати. Замінено всі інженерні комунікації, встановлені сучасні прилади освітлення, опалення та сантехніки.

Це вже третій об’єкт, відремонтований  в Опорному закладі за 2018 рік. Нагадаємо, що влітку проведено роботи по ремонту харчоблоку (загальна вартість робіт склала 198,9 тис.грн.); у листопаді 2018 року закінчено роботи по реконструкції покрівлі: облаштовано шатрову покрівлю з металочерепиці, утеплено горищне перекриття, виконано  вогнеобробку дерев’яних конструкцій покрівлі та монтаж системи водовідведення.  Вартість цих робіт склала 2 007,0 тис. грн.

Всього у 2018 році на будівельні роботи для Опорного закладу з міського бюджету використано понад 3,1 млн. грн.

Із приємною подією в житті школи  присутніх привітав міський голова Олексій Рябоконь, а директор школи Микола Василенко подякував всім, хто причетний до реалізації цього вартісного проекту. У свою чергу зі словами вдячності від батьківської громади звернулася Тетяна Гавриленко. Вона висловила надію і побажання щодо нових ідей, які можуть стати хорошим продовженням розвитку закладу.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань, що виносяться на п’ятдесят шосту сесію Пирятинської міської ради

21 червня

10:00 - з питань з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (міська рада)

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Пирятинська зош №4)

25 червня 2019 року, о 09:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту харчоблоку ДНЗ „Червона шапочка“ (дефектний акт).

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

керівника Пирятинського культурно-громадського центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

 

керівника Пирятинської публічної бібліотеки

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади: начальника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.219542 sec.)