Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
16 січня 2019 року 13:37

Українська школа майбутнього твориться уже сьогодні

За щасливе дитинство та шкільні роки, сповнені радості, мрій та сподівань, відповідальні дорослі. На сьогодні, поліпшення умов навчання та дозвілля учнів – це один із головних напрямків діяльності міської ради. Гарним доказом цього стало відкриття відремонтованої актової зали та їдальні Опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Для школи актова зала – це не просто приміщення, це епіцентр культурного життя, в якому відзначаються свята та проводяться патріотично-виховні заходи. Ремонтні роботи проведені в стислі терміни підрядною організацією ПП „Аталіо“ (м.Пирятин). Загальна вартість робіт склала 968,9 тис. грн.

У ході робіт проведено перепланування єдиного простору актового залу з відокремленням приміщення їдальні, облаштуванням тераси із східцями. Здійснено комплекс робіт з внутрішнього опорядження зазначених приміщень, облаштування сцени та умивальної кімнати. Замінено всі інженерні комунікації, встановлені сучасні прилади освітлення, опалення та сантехніки.

Це вже третій об’єкт, відремонтований  в Опорному закладі за 2018 рік. Нагадаємо, що влітку проведено роботи по ремонту харчоблоку (загальна вартість робіт склала 198,9 тис.грн.); у листопаді 2018 року закінчено роботи по реконструкції покрівлі: облаштовано шатрову покрівлю з металочерепиці, утеплено горищне перекриття, виконано  вогнеобробку дерев’яних конструкцій покрівлі та монтаж системи водовідведення.  Вартість цих робіт склала 2 007,0 тис. грн.

Всього у 2018 році на будівельні роботи для Опорного закладу з міського бюджету використано понад 3,1 млн. грн.

Із приємною подією в житті школи  присутніх привітав міський голова Олексій Рябоконь, а директор школи Микола Василенко подякував всім, хто причетний до реалізації цього вартісного проекту. У свою чергу зі словами вдячності від батьківської громади звернулася Тетяна Гавриленко. Вона висловила надію і побажання щодо нових ідей, які можуть стати хорошим продовженням розвитку закладу.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua