Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
14 січня 2019 року 17:08

Будні підрозділів територіальної оборони Пирятинщини

У зв’язку з реалізацією Програми розвитку та відновлення боєздатності Збройних Сил України, проблема повноцінного функціонування Пирятинського районного військового комісаріату для Пирятинської громади набуває першочергове значення. Основними завданнями  сьогодення перед  військовими комісаріатами  були і залишаються:  захист суверенітету та територіальної цілісності України, захист українського народу від зовнішніх та внутрішніх агресорів, якісне виконання та забезпечення заходів призовів на військову службу (строкову, за контрактом, у військовому резерві, альтернативну, за мобілізацією).

Слід відмітити, що до лав підрозділів територіальної оборони Пирятинського району зараховані лише мешканці міста та нашого  району, які за своїми морально-діловими якостями, рівнем знань та навичок військової майстерності та станом здоров’я  придатні до  призову на військову службу у військовому резерві другої черги. Заняття з особовим складом підрозділів ТрО проводяться згідно з затвердженим графіком на добровільній безоплатній основі, а  в подальшому - і виконання, за потреби, бойових задач буде виключно в межах адміністративно-територіальної одиниці.

Вкрай важливою складовою успішного виконання бойових задач є організація тилового забезпечення військових частин (підрозділів) територіальної оборони. Одним із найбільших  реальних  шляхів, які в умовах сьогодення дозволять підвищити рівень забезпеченості військових частин територіальної оборони, а значить і підвищити боєздатність держави є розроблення регіональних програм. Для досягнення поставленої мети та вирішення поставлених завдань  Пирятинський районний військовий комісаріат постійно співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, депутатським корпусом. Зокрема, 14 січня 2019 року в рамках реалізації Програми  „Територіальна оборона Пирятинського району“ за кошти бюджетів  Пирятинської ОТГ та  Пирятинської районної ради  Пирятинський районний військовий комісаріат для потреб підрозділів територіальної оборони району отримав вкрай необхідне майно тилового забезпечення.

Відсьогодні наші військовозобов’язані, які будуть проходити збори, заняття, вишкіл   проживатимуть  у сучасних  військових наметах,  також подбали про їх обігрів та зв'язок,  забезпечили   карематами  та спальними  мішками,  не забули і про генератор. Послуги по перевезенню вказаного майна, безоплатно, надав приватний підприємець Симон С.В.  Це далеко не перша допомога, яку він надає комісаріату. Сам він - капітан запасу, зарахований до лав підрозділу територіальної оборони і згідно підсумків за 2018 навчальний  рік  є кращим бійцем ТрО району. 

Як зазначив майор А.Грінченко,  виконувач обов’язки військового комісара Пирятинського районного військового комісаріату, в подальшому заняття з предметів бойової підготовки проходитимуть на найвищому рівні, навіть в осінньо-зимовий період.  А при наявності радіостанцій, зв'язок буде стійким і захищеним, управління штабом району територіальної оборони – надійним.  Анатолій Грінченко  виніс щирі слова вдячності депутатам Пирятинської ОТГ та Пирятинської  районної ради, міському голові     Рябоконю О.П., голові Пирятинської районної державної адміністрації Кучі О.Є.,  голові Пирятинської районної ради Пазюку С.Г. за їх стійку громадську позицію, розуміння проблем сьогодення Збройних Сил та співпрацю. Він запевнив, що особовий склад підрозділів територіальної оборони  Пирятинщини  поставлені завдання  виконає в повному обсязі.

А в планах військового комісара вже в цьому році придбати для особового складу підрозділів ТрО військові однострої, польові кухні та польові меблі.        

    

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua