37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
17 червня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 114
візитів сьогодні: 6
візитів всього: 92192
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
На засіданні виконкому
10 січня 2019 року 08:20

Сьогодні відбулося перше в цьому році засідання виконавчого комітету.

Засідання розпочалося з підбиття підсумків відвідування членами виконкому засідань у 2018 році. Керуючий справами виконкому міської ради Лариса Кочур інформувала про стан відвідування, зазначивши, що склад виконкому затверджений рішенням сесії і налічує 21 особу. В цьому році персональний склад виконкому зазнав деяких змін: введено до членів виконкому заступника міського голови Андрейщук Раїсу, виведено зі складу виконкому Лук’яненка Руслана, у зв’язку з достроковим припиненням останнім повноважень старости. А також після обрання старостою Калиновомостівського старостинського округу Бабака Руслана його введено до виконкому. Основною формою роботи виконавчого комітету є засідання. Члени виконкому зобов’язані відвідувати засідання виконавчого комітету. У 2018 році проведено 37 засідань виконкому, на яких  прийнято 427 рішень. Аналізуючи відвідування та демонструючи інфографіку Кочур Л.В. зазначила, що першу половину року активно працював Безбородов С.А. (17 засідань), проте, у зв’язку з роботою в іншому місті, із серпня не буває на виконкомі. Рейтинг щодо найнижчої явки на засідання виконкому посіли: Крагель В.В. та Козін А.О. (6 засідань). Близько третини засідань відвідали Кальницький О.О. (11 засідань), Бартошак В.А. (13 засідань) та Чепур О.О. (15 засідань). В другому півріччі активніше беруть участь Маслак В.О., Чепур О.О., Острянський В.В. та  Румянцев О.В. Стовідсоткове відвідування засідань виконкому в новообраного старости Бабака Р.М. (7 із 7). З поважних причин пропустили лише 1-2 засідання Бугайов В.М., Чайка Т.Г. та Шикеринець І.С.

На жаль, впродовж року були випадки низької явки членів виконкому на засідання. Відсутність кворуму в окремих випадках унеможливлює прийняття рішення і гальмує вирішення нагальних проблем життєзабезпечення територіальної громади. Членами виконкому запропоновано інформувати про стан відвідування засідань виконкому за 2018 рік політичні партії, які делегували своїх представників до виконавчого комітету, а також депутатський корпус. А міському голові зустрітися з тими членами виконкому, які пропустили впродовж року більше половини засідань і з поважних причин не можуть брати участь у засіданнях виконкому, та розглянути питання про відкликання їх зі складу виконкому.

Не менш активне обговорення викликало питання щодо коригування встановленого тарифу з централізованого водопостачання КП „Пирятинський міський водоканал“. Начальник управління економіки Ірина Солдатова повідомила про наміри КП „Пирятинський водоканал“ вирівняти тарифи на водопостачання для усіх категорій споживачів відповідно до вимог законодавства, тобто за 1 м3 води (з податком на додану вартість) і для населення, і для бюджетних установ, і для інших споживачів – 10 грн.              64 коп. Міський голова Олексій Рябоконь наполегливо рекомендував підприємству за рахунок прибутків та рентабельності виробничої діяльності підвищити заробітну плату працівникам з метою недопущення плинності кадрів через низьку зарплату. Його підтримали всі члени виконкому. Вирішили встановити скоригований тариф на послугу з водопостачання та рекомендувати керівництву підприємства спрямувати 5% власного прибутку від реалізації послуги на централізоване водопостачання на підвищення фонду оплати праці основного виробничого персоналу.

Члени виконкому схвалили проект рішення „Про внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік“, який презентувала начальник фінансового управління Світлана Кеда.

Про роботу відділу персоналу та організаційної роботи за 2018 рік прозвітувала начальник відділу Оксана Мілюта. Її презентація відобразила головні завдання та напрями роботи, які були реалізовані впродовж звітного періоду,  а також пріоритетні завдання на 2019 рік.

Розглянуто ряд питань житлово-комунального господарства: квартирного обліку, упорядкування адрес та благоустрою міста, про які інформувала спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Світлана Нічик.

Насамкінець членами виконкому прийнято рішення щодо присвоєння адреси земельним ділянкам по вул.Урожайна в м.Пирятин, які передані міською радою у приватну власність  учасникам бойових дій. 

Детально з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на нашому сайті у розділі „Рішення виконавчого комітету“.

Моніторинг відвідування засідань виконкому розміщено у розділі „Виконавчі органи ради“ „Виконавчий комітет“.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань, що виносяться на п’ятдесят шосту сесію Пирятинської міської ради

21 червня

10:00 - з питань з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (міська рада)

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Пирятинська зош №4)

25 червня 2019 року, о 09:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту харчоблоку ДНЗ „Червона шапочка“ (дефектний акт).

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

керівника Пирятинського культурно-громадського центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

 

керівника Пирятинської публічної бібліотеки

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади: начальника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.274055 sec.)