29 грудня перед новорічними святами жителів села та гостей чекав приємний сюрприз на творчому звіті учасників художньої самодіяльності Олександрівського сільського клубу, який побудований у далекому 1967 році, а в експлуатацію введений - у 1968. Вже 50 років у цих стінах лунають пісні, розвиваються таланти, малеча навчається українським традиціям.
Шановних гостей та учасників концерту вітали у відремонтованій та теплій залі.
Активна робота по втіленню мрії в життя проводилася упродовж останніх місяців. З міського бюджету виділено близько 300 тис.грн. на проведення ремонтних робіт, 75 тис.грн. на придбання костюмів. Святкування 50-річчя клубу в новій глядацькій залі стало можливим завдяки злагодженій роботі керівництва міської ради, працівників виконкому міської ради, комунального підприємства „Каштан“ і сільського клубу, старости Івана Тарасовського та небайдужих людей: Анатолія Шолоха, Андрія Шкоди, Анатолія Ткаченка.
Та найбільше місцевих жителів порадувало поновлення централізованого опалення, яке було відсутнє протягом багатьох років і зроблено перед самим святкуванням. Маленькі артисти в теплі відроджуватимуть традиції свого народу. З метою забезпечення належних умов для відпочинку молоді та старшого покоління у найближчій перспективі – відновлення костюмерної, ремонт коридорних та інших приміщень, побудова внутрішньої вбиральні, облицювання фасаду тощо.
Гості ознайомилися з дитячою виставкою „Шкільна фантазія“, з роботами місцевих майстринь Лариси Дронишинець, Ніни Клітко, Ніни Черненко та Алли Ященко.
Цікаві виступи вокального жіночого ансамблю „Газдині“, дуету „Співаночка“ , Богдана Великого, Владислава Максютенка, танцювального ансамблю „Чорнобривці“, вокального ансамблю „Пісенне джерело“, дитячого ансамблю „Перлинки“, вокального ансамблю „Колібрі“, Антоніни Гузевської, театрального колективу „Гомін“, представлені присутнім, вразили всіх колоритністю та самобутністю. З привітальним словом виступив міський голова Олексій Рябоконь та староста села Іван Тарасовський, учасникам творчого звіту вручено грамоти та подяки. Також міським головою від громади вручено неочікуваний подарунок – сучасний миючий пилосос.
Кожне село має свою історію та традиції. Українська народна культура жива. Саме тому її варто розвивати та демонструвати. Будівництво та ремонти об’єктів культури – важливий крок для піднесення народної творчості на селі.