37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
26 травня 2019 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє про намір встановити розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну засобів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» окремо по кожній будівлі в м. Пирятин.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 8
візитів всього: 90244
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Інформація про проведену апаратом виконавчого комітету міської ради роботу в міжсесійний період (23.10.2018 – 04.12.2018)
5 грудня 2018 року 07:56

В міжсесійний період відбулося 3 засідання виконавчого комітету Пирятинської міської ради, на яких прийнято 22 рішень. Протягом міжсесійного періоду проведено 10 засідань постійних комісій, 1 – зведена та 1 – погоджувальна рада.

Команда Пирятинської ОТГ пройшла навчання у „Школі місцевого самоврядування“ швейцарсько-українського проекту DESPRO-2018 та посіла   ІІ-ге місце, отримавши призовий бонус – навчальну поїздку до Польщі.

 родовжується реалізація нового німецько-українського проекту „Мости партнерства задля розвитку місцевих громад“, в рамках навчального візиту делегація Пирятинської ОТГ побувала в Німеччині.

Наближається до завершення чотирирічний шведсько-український проект Академії Фельке Бернадотте „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“. Працівниками міської ради взято участь у семінарі з питань лобіювання інтересів та адвокації; презентації Плану дій по впровадженню принципів верховенства права в Миргородській міській раді; презентації Центру досліджень верховенства права Національного університету „Києво-Могилянська академія“ результатів дослідження на окупованих територіях Донбасу і Криму; проблеми ВПО.

Днями презентовано реалізацію Плану дій по впровадженню принципів верховенства права в Пирятинській міській раді.

22-23 листопада взято участь в конференції в рамках ініціативи ЄС „Мери за економічне зростання“, на якої озвучені результати оцінювання фахівцями Світового банку Планів місцевого економічного розвитку зі стран Східного партнерства (Україна, Молдова, Білорусь, Грузія, Арменія та Азербайджан). План Пирятинської міської ОТГ отримав найвищий бал, громада отримала сертифікат дійсного члена зазначеного проекту та навчально-управлінську поїздку до Нідерландів.

Надруковано презентаційні матеріали „Путівник інвестора“, „Каталог місцевої продукції“ (на українській та англійській мовах), Паспорт громади.

Проект „Поліпшення якості муніципальних послуг позашкільної освіти у сфері розвитку фізичної культури і спорту на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади в контексті створення сучасного спортивно-інноваційно-розвивального простору школи європейського успіху на базі Опорного закладу Пирятинський ліцей – тренувальний центр спортивної майстерності“ став переможцем обласного конкурсу проектів і програм місцевого самоврядування, загальна вартість 1425 тис.грн., з них за рахунок обласного бюджету – 600 тис.грн. проект-переможець обласного конкурсу.     

 Розпочато збір пропозицій до Статуту ОТГ та Плану соціально-економічного розвитку на 2019 рік. Відбулося розширене засідання робочої групи з розробки статуту за участі В.Венгера (Києво-Могилянська академія).

Досвід Пирятинської міської ради презентовано:

в рамках круглого столу комітетських слухань ВРУ „Впровадження Закону України „Про співробітництво територіальних громад“: стан та перспективи розвитку“, організованому проектом „Реформа управління на сході України ІІ“ (м.Вінниця);

на круглому столі на тему: „Управління твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва“ в рамках проекту GIZ „Реформа управління на сході України“ (м.Полтава);

         у  сьомому засіданні Ради регіонального розвитку  під головуванням Президента України П.О.Порошенка;

на базі Пирятинської міської ради Асоціацією ОТГ в рамках проекту „Розроблення ефективної організаційної структури для ОТГ“ за підтримки програми „DOBRE“ проведено практичний тренінг з питань управління персоналом для представників об’єднаних громад Полтавської області.

Проведено практикум із застосування законодавства в Полтавському РВ АМУ на тему: „Новації законодавства у сфері освіти. Особливості надання освітніх послуг в умовах реформування“;

2 зустрічі з керівниками закладів освіти Полтавського району та Засульської ОТГ  щодо досвіду роботи закладів освіти Пирятинської міської ради в умовах реформування освітньої галузі.

Пирятинська міська рада стала учасником проекту ,,Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг“, який реалізується Партнерством ,,Кожній дитині“ за підтримки Програми ,,U-LEAD з Європою“.

Крім того, працівниками міської ради взято участь у семінарах, тренінгах на тему:

„Забезпечення дотримання трудового законодавства в ОТГ: правові та фінансові аспекти“ (м.Полтава – Мілюта О.А., Йощенко  Ю.В.); 

„Ефективне управління ресурсами громад“ в рамках спільного проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів „Партнерство для розвитку міст“ (м.Полтава – Стадник Є.В., Корчемна Н.І.);

„Енергоефективність   у     громадах ІІ“ (м.Полтава – Рябоконь О.П., Биков Р.В.);

„Альянс громадського здоров’я“ (м.Полтава – Андрейщук Р.А.);

„Повноваження і послуги соціального захисту в Об’єднаних територіальних громадах“ (м.Полтава – Кабушка Ю.В.);

„Запобігання та протидія корупції в органах місцевого самоврядування“ (м.Полтава – Ільченко Л.В., Кудрявцев О.О.);

„Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи“ (м.Полтава – Крагель Є.М.);

„Жінки-лідерки у місцевому самоврядуванні“ (м.Київ – Кочур Л.В., Нестерець Т.Д.); ;

„Енергоефективність    у     громадах ІІ“ (м.Харків  – Ільченко Т.М.,  Биков Р.В.);

„Організація діловодства у виконавчих органах об’єднаних територіальних громад“ (м.Полтава – Нестерець Т.Д.);

 Проектом ДЕСПРО закінчено розробку ГІС-системи. На сьогодні проводиться перевірка даних у нашаруваннях системи.

 

Взято участь:

в обласному Форумі батьківської громадськості „Соціально важливі аспекти сучасної освіти“ (м.Полтава – Кабушка Ю.В.);

у ІІІ Міжнародному Форумі практиків партиципації „Між цінностями та процедурами: підтримка та трансформація громадського бюджету“ (м.Ірпінь

 – Шикеринець І.С.);

у роботі ІІІ Всеукраїнської за міжнародною участь науково-практичній конференції „Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти“ (м.Полтава – Рябоконь О.П.);

у Другому Полтавському обласному Форумі „Розвиток місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації та міжмуніципального співробітництва“ (м.Полтава – Педяш Р.О.);.

Розпочато використання нового веб-порталу „СМАРТ Пирятин“ у тестовому режимі та 8 елементів сервісів.

Продовжується робота по реалізації проекту ММС з надання адміністративних послуг (Кочур Л.В., Коваль Л.П.).

 

За звітний період Центром надання адміністративних послуг надано 2813 послуг.

Рішенням виконкому міської ради перелік адміністративних та муніципальних послуг доповнено 3 послугами. На сьогодні у ЦНАП надається 147 послуг.

 

Відділом державної реєстрації:

у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців опрацьовано 16 заяв;

у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно опрацьовано 183 заяви;

зареєстровано 188 фізичних осіб, знято з реєстрації 197 осіб; видано 289 довідок про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання; опрацьовано 35 заяв на зміну назви вулиці.

Для надання послуг з виготовлення ІД-карток та закордонного паспорта підготовлено та направлено до управління Державної міграційної служби України у Полтавській області договір на часткову обробку персональних даних, надання уповноваженим суб’єктам доступу до інформації Єдиного державного демографічного реєстру. Також Державним підприємством „Українські спеціалізовані системи“ розпочато роботи по організації каналу конфіденційного зв’язку в ЦНАПі.

Комунальні підприємства „Каштан“ та „Пирятинський міський водоканал“ підключені до системи електронного документообігу „АСКОД“.

 

Відділ управління комунальною власністю:

  1. закінчено внутрішні роботи з капітального ремонту харчоблоку та зовнішнього утеплення фасаду в ДНЗ „Сонечко“;
  2. проведено поточний ремонт холодного коридору та облаштовано систему водовідведення в ДНЗ „Пролісок“.
  3. закінчено роботи по будівництву спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул.Визволення, 2 А. Вартість робіт склала 1382000,0 грн.;
  4. проведено реконструкцію покрівлі опорного закладу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. № 6. Вартість робіт складає 2007000,0 грн.;
  5. облаштовано внутрішній санвузол філії Пирятинського ліцею;
  6. відремонтовано коридор Пирятинської ДЮСШ;
  7. триває поточний ремонт міні-футбольного поля Пирятинської ДЮСШ.

 

У сфері цивільного захисту населення:

Проведено 1 виїзну позачергову комісію з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Пирятинської міської ради, 2 виїзні комісії порушення норм використання земельної ділянки та створення пожежонебезпечних умов власниками магазину „Декор“ по вул.Майдан Незалежності.

Закінчено перевірку захисних споруд цивільного захисту Пирятинської

міської об’єднаної територіальної громади.

 

У галузі освіти проведено:

комісію по укомплектуванню дошкільних навчальних закладів. Поставлено на облік для направлення в ДНЗ 11 дітей, направлено в ДНЗ – 6;

EdDesign сесію для освітян Пирятинської ОТГ , відповідно до Угоди про співпрацю між ПОІППО ім. М.В.Остроградського та Пирятинською ОТГ;

2 наради для керівників закладів загальної середньої освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо організації харчування дітей, підготовки до ЗНО та підготоки закладів до роботи в зимовий період;

            2 наради для директорів закладів дошкільної освіти щодо атестацію педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році, підготовку закладів дошкільної освіти до зимового періоду, організації харчування дітей у закладах  дошкільної освіти та підсумки проведення обліку дітей дошкільного віку;

ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з 16 навчальних предметів;

І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Шевченка, І етап обласного фестивалю-конкурсу-учнівських проектів самоврядування „Ми віримо в гарне майбутнє“

засідання атестаційної комісії ІІ рівня;

засідання методичної ради методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту;

зустріч представників учнівського самоврядування з міським головою щодо презентації учнівських проектів з розвитку інфраструктури міста;

засідання міської батьківської ради Батьки PRO спільно з міським головою;

2 засідання творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти з питань впровадження інновацій в освітній процес;

очну сесію підготовки вчителів початкових класів, які будуть у 2019-2020 н.р. працюватимуть з першими класами.

         Пирятинським ІРЦ проведено обстеження дітей та зарахування до логопедичної групи, відкрите заняття вчителя-логопеда для батьків 1-го класу на тему „Дари осені“.

Головним спеціалістом з питань захисту прав дітей виконкому Пирятинської міської ради  обстежено умови проживання:

          дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) – 7 дітей;

          дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах – 9.

Проведено місячник правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах міської ради.

До профілактичної роботи залучено працівників Пирятинського ВП ГУНП у Полтавській області та ,,Пирятинське бюро правової допомоги“ Лубенського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Сформовано базу даних дітей, які за заявами батьків, перебувають у закладах інституційного догляду.

 

В сфері соціального захисту населення

Надано разову грошову допомогу малозабезпеченим та хворим громадянам Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади: 10 осіб на загальну суму 16300,00 грн.

Надано матеріальну допомогу на поховання непрацюючим жителям  міста, які не досягли пенсійного віку – 1 особа – 1000,00 грн.

 

Пирятинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено:

Молодь з інвалідністю взяли участь у Відкритому регіональному фестивалі творчості ,,Сузір’я мрій“ в м.Лубни та у відкритому районному інклюзивному фестивалі ,,На крилах віри“ в м.Хорол. Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти, центром первинної медико-санітарної допомоги, Пирятинською ЦРЛ та керівником проекту ,,СтройняшкиТМ“ Оленою Свириденко проводиться просвітницька акція ,,Разом до здоров’я“ в навчальних закладах міста.

В рамках реалізації Програми підтримки породіль 4 жінки отримали матеріальну допомогу в сумі 2000,0 грн., 3 породіллі – медикаменти на загальну суму 8638,0 грн.

На обліку Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебувають 23 сім?ї/особи (у них 33 дітей), які опинилися у складних життєвих обставинах. Послугами фахівців із соціальної роботи охоплено 118 сімей, яким надано 221 соціальна послуга.

 

          Управління економіки виконкому міської ради

Оголошено конкурс на краще новорічне оформлення фасадів та вітрин об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств, установ та житлових будинків в населених пунктах Пирятинської міської ОТГ до Нового 2019 року.

 

 Сприяння залученню інвестицій:

проведено тренінг з підготовки аплікаційної форми  проектної заявки до Програми „MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді“ за участі керівників та представників закладів середньої та позашкільної освіти.

 

Реалізація повноважень у сфері праці:

головним спеціалістом-інспектором праці здійснено інспекційне відвідування 3 суб’єктів господарювання з питань додержання законодавства про працю, в тому числі з питань оформлення трудових відносин,  оплати праці, відрахування із заробітної плати,  робочого часу  та часу відпочинку;

рішенням виконкому утворено Міську комісію з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, проведено її перше установче засідання, сплановано діяльність.

 

Забезпечення стабільної роботи теплового господарства:

 розглянуто на засіданні комісії по здійсненню контролю за додержанням правил при  нарахуванні тарифів на житлово-комунальні послуги ДП „Пирятинтеплопостачання“  та ПП „Хазар“;

 проведено громадські слухання щодо встановлення тарифу ДП „Пирятинтеплопостачання“  на централізоване опалення житлового будинку по вул.Коцюбинського, 33 м.Пирятин, прийнято відповідне рішення виконкому;

встановлено скорегований тариф ПП „Хазар-2007“ на  послугу з централізованого опалення для житлових будинків по вул.Європейська 4-А, Б.

 

         З метою розвитку сільських територій:

створено робочу групу з напрацювання пропозицій щодо подальшого утримання, раціонального і ефективного використання об’єкта комунальної власності – будівлі Калиновомостівської школи.

 

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади: начальника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних  посад:

1. Начальник відділу державної реєстрації - державний реєстратор

2. Начальник відділу управління комунальною власністю

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ганку приміщення ФАП с. Олександрівка (технічне завдання) та по поточному ремонту фасаду сільського клубу в с. Олександрівка (технічне завдання).

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.242304 sec.)