Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
20 вересня 2018 року 11:19

Смарагдовий об’єкт „НПП Пирятинський“

 19 вересня 2018 року у Центрі громадського діалогу м.Пирятин відбулося засідання-семінар за темою: «Презентація менеджмент-плану (плану управління) міжнародною природоохоронною територією – Смарагдовий об’єкт „НПП Пирятинський“.

  У обговоренні взяли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, Міжрайонного управління Держгеокадастру у Гребінківському та Пирятинському районах, Пирятинської міської ради, районної ради, сільські голови району та  суб’єкти господарювання.

 Основні положення Плану представили експерти проекту ЄС „Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища“ Оксана Абдулоєва (науковий співробітник НПП „Пирятинський“) та Анатолій Подобайло (науковий співробітник НПП „Пирятинський“).
       Оксана Абдулоєва  розповіла досить цікаву інформацію про Смарагдовий об’єкт, його площу і карти, цінність для збереження природи, управління у лісах, на болотах і трав’янистих землях. З планом управління у водоймах і водотоках для збереження різноманітності риб ознайомив Анатолій Подобайло.

    На завершення учасники семінару внесли свої пропозиції щодо реалізації 5-річного плану заходів у Смарагдовому об’єкті.

 

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua