Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
16 вересня 2018 року 20:32

Фестиваль сухих фарб Холі до дня народження міста

    16 вересня, на майдані Незалежності, зібралася активна молодь Пирятина, щоб забарвити себе, своїх друзів та все довкола. Унікальне свято для всіх, хто його відвідав, і, без сумніву, запам’ятається  кольористим днем.

    Зробімо невеличкий екскурс в історію його виникнення. «Холі» або «Фестиваль фарб» - індійське народне свято, яке щороку проводиться на честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя. В Україні  також приєдналися до давньої індійської традиції, наповнюючи  життя яскравими фарбами!  

    От, і наші юнаки та дівчата підкидали в повітря суху різнокольорову фарбу, яка розліталася на всі боки площі, утворюючи веселкову гаму кольорів і щедро доганяла, навіть, тих, хто хотів піти із дійства не забруднений. Зроблена вона із кукурудзяної муки та харчового барвника.      

    Позитиву, бурхливої енергії,  веселих усмішок  подарував пирятинцям організатор свята - Станіслав Федько з Ніжина. Під час фестивалю проведений конкурс, хто найшвидше серед учасників напише в інстаграмі повідомлення Станіславу Федьку. Переможцями стали – Даша Шокало, яка отримала в подарунок  чашку та Катерина Бондаренко, якій на згадку вручили магніт.

    Протягом свята функціонували дитячі  атракціони для наших маленьких глядачів. Під драйвову музику молодь танцювала, робила селфі. Адреналін у гарячих серцях кипів, битва фарб відбулася. Чекаємо нових зустрічей.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua