Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
15 вересня 2018 року 22:11

15 вересня в Пирятині стартували заходи з нагоди відзначення Дня міста

 Так, у центральній частині Пирятина вже зранку розгорнувся святковий ярмарок. Цьогоріч 87 місцевих та іногородніх учасників з Полтавської та Чернігівської областей прийняли участь у заході – це підприємці, фермери, умільці, виробники, майстри, надавачі послуг у сфері розваг для дітей.

 Пирятинцям та гостям міста можна було придбати взуття, одяг, швейні, трикотажні, текстильні, дерев’яні та керамічні вироби, молокопродукти, овочі, фрукти та фруктові джеми, мед та медові напої від виробників, кондитерські вироби,смачну випічку, солодощі, каву та чай. А вишиті сорочки і сукні вражали своєю  кольоровою гамою і  майстерністю.

 Погода, здавалося ярмаркувала разом з пирятинцями, притримавши дощик і забезпечивши ранок сонцем і теплом.

 Перлинкою заходу стала концертна програма вокального ансамблю ,,Соняшник“  Пирятинської школи естетичного виховання. Святковий настрій присутнім подарували виконавці дуету ,,Співаночки“ Олександрівського сільського клубу та народний самодіяльний-вокальний ансамбль ,,Старости“ Березоворудського коледжу Полтавської державної аграрної академії. Пісні  артистів не давали сумувати, а дехто, навіть, підтанцьовував у такт запальних мелодій.

 Святкова фієста у пирятинців залишила приємні емоції та гарний настрій.

 

 

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua