37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
19 листопада 2018 року
Головне меню
Актуально

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

 Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради з 1 жовтня 2018 року розпочато перереєстрацію громадян, які 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради нагадує, що за спалювання сухої трави, листя та сміття передбачена адміністративна відповідальність.

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення повторних виборів старост у с. Калинів Міст

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 43
візитів сьогодні: 201
візитів всього: 72323
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Шановні пирятинці та гості міста-мешканці Полтавської області!
14 вересня 2018 року 13:55

Підтримайте голосуванням проекти членів нашої громади, які беруть участь у конкурсі Бюджету участі Полтавської області-2018:

 

          № 190 „Активні освітяни – активні громадяни" - автор Шкурупій Лариса Григорівна.

         Проект передбачає створення на базі шкіл освітнього округу Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади своєрідних громадських хабів і, як результат, посилення участі громадян (в тому числі учнівської молоді) у прийнятті важливих для громади рішень шляхом впровадження спеціальних освітніх сесій. Тематики освітніх уїк-ендів: основи проектного менеджменту, ефективна комунікація, лідерство, молодіжне самоврядування, медіаосвіта та медіакультура і інші. Тематики літньої школи: „Механізми та інструменти розвитку громади". „Партнерство в громаді".

 

          № 191 „Зупинки, як картинки"автори Шаповал Дмитро Григорович, Тарасовський Іван Олександрович.

          Проект спрямований на формування креативних „візитних карток" у селах Олександрівка, Калинів Міст, Верхоярівка Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади шляхом художньому розпису сумних та непривабливих зупинок громадського транспорту радянських часів, причому так, щоб могли позаздрити і у великих містах, бо зробити свої рідні села кращими і неповторними прагнуть їх жителі.

 

          № 192 „Сонячне WI-FI дерево в Пирятині – крокуємо в Європу"автор Новіков Олександр Олександрович.

         В районі міського скверу з фонтаном по вул. Соборна в місті Пирятин, пропонується облаштувати місце з безкоштовним точковим WI-FI доступом та з 8-ма USB-розетками для зарядки різноманітних гаджетів. Об'єкт матиме вигляд імпровізованого дерева з листям, виготовленого з металу, його гілки триматимуть сонячні панелі (5 штук), в стовбур буде вмонтований акумулятор для накопичення електроенергії.

 

          № 225 „Пирятинщина за здоровий спосіб життя"автор Кабушка Юлія Вікторівна.

         Проектом планується встановлення зовнішнього LED-екрану в місті Пирятин для соціальної реклами, висвітлення інформації по формуванню здорового способу життя, занять спортом, здорового харчування, профілактики вживання алкоголю, наркотиків, запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 

       УВАГА! Голосування триватиме з 14 по 30 вересня як в електронному, так і в паперовому варіантах.

 

         Лінк для електронного голосування: http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua.

         НАГАДУЄМО! Електронні голоси дають більше балів, аніж паперові, тому просимо агітувати і допомагати людям голосувати через інтернет.

 

        Як проголосувати?

 

  • Зареєструватися на сайті Бюджету участі Полтавської області   (http://bu.oblrada-pl.gov.ua) за допомогою картки АТ КБ „Приват Банк", ПАТ „Ощадбанк" або електронного цифрового підпису.
  • Знайти проект за номером або назвою - № 192 „Сонячне WI-FI дерево в Пирятині – крокуємо в Європу".
  • Проголосувати (інструкція).

 

        Пункт для паперового голосування за проекти розміщений в приміщенні ЦНАПу виконкому Пирятинської міської ради по пл. Героїв Майдану, 2. Кожен громадянин, якому виповнилось 14 років, заповнює паперовий бланк для голосування встановленого зразка, зазначаючи ПІБ, контактний телефон, серію та номер паспорта. Один виборець зможе проголосувати лише один раз і обрати від 1 до 3 проектів, що сподобалися.

 

        ПАМ'ЯТАЙТЕ! Ви можете відіграти важливу роль в реалізації проектів, лише проголосувавши за ті, які, на Вашу думку, покращать життя в нашій об'єднаній громаді!


Smart
Пошук по сайту
 
Анонси подій

20 листопада, о 13:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться зведене засідання постійних комісій міської ради.

19 листопада о 13.00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

30 листопада, о 13 годині, в приміщенні Пирятинського центру дитячої творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться сорок п’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання

 У вас є ідеї щодо розвитку нашої громади, які можуть бути включені до Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської ОТГ на 2019 рік? 

Чекаємо на ваші пропозиції!

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, перейменовувати вулиці населених пунктів Пирятинської міської ОТГ, що названі на честь російських поетів і письменників „золотої доби“ та „срібної доби“ російської літератури?
Так
20 (10.7 %)
Ні
167 (89.3 %)
Мені байдуже
0 (0 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.191319 sec.)