Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
14 вересня 2018 року 13:55

Шановні пирятинці та гості міста-мешканці Полтавської області!

Підтримайте голосуванням проекти членів нашої громади, які беруть участь у конкурсі Бюджету участі Полтавської області-2018:

 

          № 190 „Активні освітяни – активні громадяни" - автор Шкурупій Лариса Григорівна.

         Проект передбачає створення на базі шкіл освітнього округу Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади своєрідних громадських хабів і, як результат, посилення участі громадян (в тому числі учнівської молоді) у прийнятті важливих для громади рішень шляхом впровадження спеціальних освітніх сесій. Тематики освітніх уїк-ендів: основи проектного менеджменту, ефективна комунікація, лідерство, молодіжне самоврядування, медіаосвіта та медіакультура і інші. Тематики літньої школи: „Механізми та інструменти розвитку громади". „Партнерство в громаді".

 

          № 191 „Зупинки, як картинки"автори Шаповал Дмитро Григорович, Тарасовський Іван Олександрович.

          Проект спрямований на формування креативних „візитних карток" у селах Олександрівка, Калинів Міст, Верхоярівка Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади шляхом художньому розпису сумних та непривабливих зупинок громадського транспорту радянських часів, причому так, щоб могли позаздрити і у великих містах, бо зробити свої рідні села кращими і неповторними прагнуть їх жителі.

 

          № 192 „Сонячне WI-FI дерево в Пирятині – крокуємо в Європу"автор Новіков Олександр Олександрович.

         В районі міського скверу з фонтаном по вул. Соборна в місті Пирятин, пропонується облаштувати місце з безкоштовним точковим WI-FI доступом та з 8-ма USB-розетками для зарядки різноманітних гаджетів. Об'єкт матиме вигляд імпровізованого дерева з листям, виготовленого з металу, його гілки триматимуть сонячні панелі (5 штук), в стовбур буде вмонтований акумулятор для накопичення електроенергії.

 

          № 225 „Пирятинщина за здоровий спосіб життя"автор Кабушка Юлія Вікторівна.

         Проектом планується встановлення зовнішнього LED-екрану в місті Пирятин для соціальної реклами, висвітлення інформації по формуванню здорового способу життя, занять спортом, здорового харчування, профілактики вживання алкоголю, наркотиків, запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 

       УВАГА! Голосування триватиме з 14 по 30 вересня як в електронному, так і в паперовому варіантах.

 

         Лінк для електронного голосування: http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua.

         НАГАДУЄМО! Електронні голоси дають більше балів, аніж паперові, тому просимо агітувати і допомагати людям голосувати через інтернет.

 

        Як проголосувати?

 

  • Зареєструватися на сайті Бюджету участі Полтавської області   (http://bu.oblrada-pl.gov.ua) за допомогою картки АТ КБ „Приват Банк", ПАТ „Ощадбанк" або електронного цифрового підпису.
  • Знайти проект за номером або назвою - № 192 „Сонячне WI-FI дерево в Пирятині – крокуємо в Європу".
  • Проголосувати (інструкція).

 

        Пункт для паперового голосування за проекти розміщений в приміщенні ЦНАПу виконкому Пирятинської міської ради по пл. Героїв Майдану, 2. Кожен громадянин, якому виповнилось 14 років, заповнює паперовий бланк для голосування встановленого зразка, зазначаючи ПІБ, контактний телефон, серію та номер паспорта. Один виборець зможе проголосувати лише один раз і обрати від 1 до 3 проектів, що сподобалися.

 

        ПАМ'ЯТАЙТЕ! Ви можете відіграти важливу роль в реалізації проектів, лише проголосувавши за ті, які, на Вашу думку, покращать життя в нашій об'єднаній громаді!

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua