37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
28 лютого 2020 року
Головне меню
Актуально

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 120
візитів сьогодні: 52
візитів всього: 133633
Корисні посилання
Зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей
30 серпня 2018 року 08:35

 29 серпня  Пирятин відвідала делегація представників  об’єднаних територіальних громад, обласної та районної державної адміністрацій, сільських голів та представників громадських організацій Донецької та Луганської областей. ЇЇ очолювали спеціалісти Територіального Об’єднання Компоненту Місцеве Самоврядування та Реформа Децентралізації/ПРООН Ганна Білявська і  Дмитро Курочка. Метою зустрічі стало ознайомлення на місці з проектами ОТГ, які вже реалізувалися.     

 Наша Батьківщина знаходиться на етапі впровадження цілої низки реформ.  Одна з таких реформ – є децентралізація влади.   Саме децентралізація влади,    завдяки  спільним  зусиллям місцевого самоврядування та громади є ефективним знаряддям у покращенні соціально-економічного розвитку території, раціонального використання ресурсного потенціалу, утвердження демократичних процедур та захисту прав і свобод людини. Тому на сучасному етапі розвитку децентралізація влади є фундаментом та основою стабільного розвитку як демократичної держави, так і  окремих населених пунктів.

 Міський    голова    Олексій    Рябоконь   ознайомив присутніх з досвідом виконкому міської ради щодо участі в міжнародних проектах та програмах. Анна Білявська зауважила, чого саме чекає від цієї зустрічі. Досвід Пирятинської ОТГ можна використати як один із кроків впровадження реформ на території Донецької та Луганської областей.

 Заступник міського голови Ігор Шикеринець презентував  Пирятинську ОТГ в контексті децентралізації: кроки становлення і перспективи. Керівник-адміністратор ЦНАПу Людмила Коваль продемонструвала
практику надання адміністративних послуг у Пирятинській міській  ОТГ. Заступник міського голови Максим Варава ознайомив гостей з реалізованим проектом  міжмуніципального співробітництва „Придбання сміттєвоза та контейнерів для покращення матеріально-технічної бази громад. Спільний крок до чистого довкілля Пирятинського краю“. Віра Шурхал, Каплинцівський сільський голова, розповіла про перший досвід у напрямку міжмуніципального співробітництва з Пирятином.

 Про співробітництво громад як механізм ефективного управління в ОТГ на прикладі співробітництва по підвищенню якості водозабезпечення територіальних громад поінформував Максим Варава.

  Децентралізацію в галузі освіти Пирятинської ОТГ презентувала Тамара Коваленко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради. Про розвиток спорту на території ОТГ розповів директор ДЮСШ Олександр Горбачов. У ліцеї зустріч завершилася відвідуванням басейну та  центру позашкільної освіти і розвитку дитини „Долоньки“.

 Потім учасники делегації побували в КП ,,Каштан“. Віталій Скочко, директор підприємства, розповів про їх діяльність, дав відповіді на запитання гостей. Після огляду комунальної техніки учасники заходу  відвідали Центр надання адміністративних послуг. Людмила Коваль розповіла про реалізацію проекту міжмуніципального співробітництва з надання адміністративних послуг. Також продемонструвала електронну чергу і принципи її роботи та  мобільний кейс, який дає можливість розширити спектр послуг Центру та забезпечує наближеність послуг до людей.

 Крім того,  гості  відвідали Опорний заклад загальноосвітньої школи     І-ІІІ  ступенів  №  6 та Опорний заклад загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Презентацію закладів та реалізовані проекти Громадського бюджету представляли Микола Василенко та  Лариса Шкурупій відповідно.

Марина Зергані, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому міської ради, разом з гостями відвідали сквер „Фантазія“.

Зустріч закінчилася в Центрі громадського діалогу. Ігор Шикеринець ознайомив колег зі Сходу з мПирятинської міської ОТГ в залученні мешканців до вирішення складних та важливих питань громади.

 На самкінець учасники делегації висловили свої позитивні враження від перебування в нашій громаді.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Оголошено конкурс на посаду головного спеціаліста Пирятинського районного сектору Державної Міграційної Служби України

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту (з питань молоді та спорту)

  на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
43 (78.18 %)
Кремація
12 (21.82 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.532827 sec.)