Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
2 серпня 2018 року 08:16

Завершено основний етап формування Плану місцевого економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ

В рамках участі нашої громади в ініціативі Євросоюзу „Мери за економічне зростання“ протягом останніх декількох місяців відбувалося формування Плану місцевого економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ. Процесом розробки Плану займалась спеціально створена розпорядженням міського голови робоча група. Організовано та проведено ряд заходів: зустрічей, „круглих столів“ за участі бізнесу, засідання фокус-груп,  анкетування та телефонні опитування. Результати аналізу зібраного матеріалу узагальнено в 15 таблицях, які стали базою для написання розділів Плану.

Підсумки проведеної роботи представила начальник управління економіки Ірина Солдатова на засіданні Робочої групи, яке відбулось 1 серпня у міській раді.

Зокрема вона озвучила зміст основних тематичних розділів Плану, навела перелік основних цілей та заходів, спрямованих на їх досягнення. Після обговорення члени робочої групи прийняли рішення схвалити План та обрали моніторинговий комітет для контролю за його виконанням.

В роботі взяв участь заступник міського голови з питань діяльності виконкому Ігор Шикеринець.

Наступний етап – оцінювання Плану місцевого економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ експертами проекту ЄС „Мери за економічне зростання“ та його розгляд депутатами міської ради.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua