Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
28 квітня 2018 року 14:59

Команда Пирятинської ОТГ зайняла ІІ місце в змаганнях першості Полтавської області з легкої атлетики

Команда Пирятинської ОТГ зайняла ІІ місце в  змаганнях першості Полтавської області з легкої атлетики26-27 квітня на Центральному міському стадіоні в Гребінці відбулися змагання першості області з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів, в яких взяли участь 14 команд.

Учасників змагань вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Н.С., в.о. начальника відділу освіти виконкому Гребінківської міської ради Кудрик О.П., голова обласної федерації легкої атлетики Горбачов О.В., директор Гребінківської ДЮСШ Чернявський В.П.

Переможцем змагань у загальному заліку стала команда з Кременчука, на другому місці - команда Пирятинської ОТГ, на третьому - команда з Лубен.