37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
23 липня 2018 року
Головне меню
Актуально

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

У зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення заробітної плати ТОВ „НАШЕ ТЕПЛО“ повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 111
візитів сьогодні: 127
візитів всього: 62105
Корисні посилання
Презентація Плану дій для підвищення рівня верховенства права
13 березня 2018 року 17:45

Пирятинською міською радою продовжується реалізація шведсько-українського проекту „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“, який реалізується Академією Фольке Бернадотта за фінансової підтримки Шведського агенства з міжнародного розвитку (SIDA).

Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг  відбулася презентація Плану дій для підвищення рівня верховенства права при наданні адміністративних послуг, пов’язаних із земельною сферою, сферами будівництва, архітектури та комунальної власності, розробленого Дорадчим комітетом м.Пирятин за рекомендаціями експертів Проекту.

З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Олексій Рябоконь та координатор проекту Академії Фольке Бернадотта Юлія Седик. Коротко нагадала про результати оцінювання експерт проекту, директор Соціологічної агенції „ФАМА“  Мар’яна Малачівська-Данчак.

Про кроки Пирятинської міської ради, які плануються для підвищення рівня верховенства права у процесі надання адміністративних послуг, інформувала керуючий справами виконкому міської ради, заступник голови Дорадчого комітету ради Лариса Кочур.

Вона зазначила, що за умовами Проекту План дій буде реалізовано в  два етапи,  відповідно до заходів, які затверджені розпорядженням міського голови від 02.03.2018 № 41. Основними напрямками діяльності на  першому етапі буде:  внесення змін в окремі  внутрішні нормативно-правові акти міської ради; реалізація кроків, пов’язаних із кадрами, шляхом формування індивідуальних профілів професійного розвитку, проведення навчань, запровадження наставництва; забезпечення розробки та впровадження порталу „SMART Пирятин“; налагодження комунікацій з мешканцями громади шляхом розробки дорожніх карт, послуг, візуальних матеріалів, електронних ресурсів та виконання Програми „Партисипативна демократія  в діяльності  Пирятинської міської ради“, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання (перше пленарне засідання) від 28 лютого 2018 року      № 80.

На другому етапі продовжиться робота щодо впровадження в діяльності Пирятинської міської ради гендерної політики та стандартизації процесів надання послуг мешканцям за вимогами ISO 9001.

Після завершення презентації наші партнери побували в Пирятинському ліцеї на офіційному відкритті басейну та взяли участь у засіданні круглого столу.  


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

23 липня, у приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

24 липня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
260 (52.95 %)
Ні
224 (45.62 %)
Не цікавлюсь
7 (1.43 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.251217 sec.)