37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
20 червня 2018 року
Головне меню
Актуально

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 275
візитів сьогодні: 179
візитів всього: 59517
Корисні посилання
Мрії збуваються!
13 березня 2018 року 18:08

Сьогодні в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді надзвичайна подія, на яку з величезним нетерпінням очікували і дорослі, і діти, - у Пирятинському ліцеї урочисто відкрито басейн. Завдяки впровадженню реформи з децентралізації мрії пирятинців і амбітні плани стали реальністю. Це ще один яскравий приклад успішного розвитку і становлення нашої об’єднаної громади. Привітати пирятинців зі святом прибули і почесні гості: голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, Тарас Кутовий, заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко та представники шведсько-українського проекту "Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні", департаменту освіти облдержадміністрації.

Офіційна частина розпочалася засіданням круглого столу. Міський голова Олексій Рябоконь привітав учасників цього заходу та подякував усім, хто взяв на себе відповідальність і долучився до реалізації проекту по реконструкції басейну Пирятинського ліцею. Підрядники були відзначені Подяками міської ради, адже завдяки їх професіоналізму та відповідальності, роботи успішно завершено.    

Раїса Андрейщук заступник міського голови, коротко презентувала досягнення об’єднаної  громади в розвитку освітньої галузі. Олександр Горбачов, директор Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи, проінформував про успіхи юних спортсменів-пирятинців. Валерій Головко зазначив, що сьогодні Пирятинська громада одна з тридцяти найуспішніших об’єднаних громад України, яка своїм прикладом яскраво демонструє зміни в нашій державі, - в ОТГ вже є сучасний ЦНАП, опорний заклад, реалізовані проекти співробітництва, а тепер і басейн. Тарас Кутовий також привітав присутніх із вдалим завершенням проекту, який має важливе значення для навчання, розвитку та здоров’я дітей.    

Захід продовжився вже в приміщенні басейну. Гості були запрошені до символічного перерізання стрічки, проте міський голова запропонував передати це урочисте право дітям. Довогочікувана мить настала – дівчатка з хвилюванням і задоволенням перерізали рожеву стрічку – басейн відкрито!   Свято продовжилося театралізованим дійством та показовим виступом на воді учнів Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Більше фото можна переглянути на нашому сайті у рубриці "ФОТОСВІТЛИНИ".


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

26 червня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, відбудеться сорокова сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

19 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

20 червня 2018 року, 0 15:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт з облаштування водозбору з даху ДНЗ „Пролісок“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс 
на зайняття вакантної посади
у фінансовому управлінні міської ради
 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради проводить закупівлю житла особам з числа дітей сиріт та для дитячого будинку сімейного типу. Планується придбати 2-4 однокімнатні квартири та будинок загальною площею до 180 кв.м.

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
225 (51.25 %)
Ні
208 (47.38 %)
Не цікавлюсь
6 (1.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.143597 sec.)