37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
20 червня 2018 року
Головне меню
Актуально

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 88
візитів сьогодні: 179
візитів всього: 59517
Корисні посилання
Плануємо розвиток сільських територій
13 березня 2018 року 17:41

В процесі децентралізації  особливо важливим для України є досвід європейських країн, фундаментом економічної політики яких визначено забезпечення стійкого економічного розвитку сільських територій. Для  Пирятинської міської ОТГ розвиток сільських населених пунктів є теж одним із пріоритетних напрямків.

 До складу міської об’єднаної громади входять села Верхоярівка, Калинів Міст (Калиновомостівський старостат), Олександрівка, Могилівщина, Рівне (Олександрівський старостат), Заріччя, Замостище, Ївженки та Голобородька загальною площею 7,05 кв. км, що становить  34,5% від загальної площі населених пунктів ОТГ. У сільській місцевості проживає 1480 осіб, або 9% від загальної чисельності населення міської об’єднаної громади.

13 березня за ініціативою міського голови відбулась робоча нарада з питань розвитку сільських населених пунктів, що входять до складу міської ОТГ. У заході взяли участь спеціалісти управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова та Олександр Новіков,  депутат міської ради Дмитро Шаповал, староста села Олександрівка  Іван  Тарасовський, голова квартального комітету села Заріччя Любов Бих та громадський активіст з села Калинів Міст Анатолій Зубенко.

У ході зустрічі розглянуті напрями підвищення рівня та якості життя мешканців сіл, зокрема за рахунок реалізації проектів розвитку підприємництва,  покращення побутової і комунальної інфраструктури, об?єктів соціального і культурного спрямування. Впровадження проектів потребує фінансування, тому  учасники заходу здійснили оцінку необхідного обсягу коштів та можливі джерела їх залучення.


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

26 червня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, відбудеться сорокова сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

19 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

20 червня 2018 року, 0 15:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт з облаштування водозбору з даху ДНЗ „Пролісок“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс 
на зайняття вакантної посади
у фінансовому управлінні міської ради
 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради проводить закупівлю житла особам з числа дітей сиріт та для дитячого будинку сімейного типу. Планується придбати 2-4 однокімнатні квартири та будинок загальною площею до 180 кв.м.

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
225 (51.25 %)
Ні
208 (47.38 %)
Не цікавлюсь
6 (1.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.180599 sec.)