Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
6 березня 2018 року 13:02

Чемпіонат України з легкої атлетики

2-3 березня на легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву.

На змагання зібралося майже 800 учасників з усіх куточків України. Пирятин представили 9 спортсменів, троє з них виступали за збірну команду Полтавської області.

Президент Федерації легкої атлетики міста Києва Віктор Грінюк наголосив, що змагання у такому форматі важливі як для самих атлетів, так і для їхніх наставників. Адже саме у цьому віці – 13-15 років – настає час визначатися з пріоритетними видами, і саме на таких стартах випадає чудова нагода оцінити, чого ти вартий у тій чи іншій дисципліні у протистоянні зі своїми ровесниками.

За підсумками чемпіонату України пирятинці Владислав Дементій, Богдана Апостол та Вікторія Тараненко увійшли в десятку перших, кращих спортсменів. Перемогу в командному заліку здобула збірна Київської області. Другими стали представники Дніпропетровщини, третіми – юні столичні атлети. Залік ДЮСШ виграла білоцерківська школа „Олімп“.