37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
18 вересня 2021 року
Головне меню
Актуально

Просимо викидати тверді побутові відходи виключно в контейнери для збору ТПВ.

Категорично забороняється винесення рослинних решток, гілля, будівельних матеріалів до контейнерних майданчиків.

Інформація про зміни в намірах встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії по ДП “Пирятинтеплопостачання”

З деталями можна ознайомитись тут.

 

За адресою: м. Пирятин, вул. Майдан Незалежності, 2 надаються послуги із заключення договору з ГК “Нафтогаз України”. Для заключення договору з собою мати такі документи: ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду, документи, що засвідчують право власності на житло, квитанцію оплати послуги за постачання природного газу.

 

З метою покращення благоустрою населених пунктів Пирятинської міської територіальної громади мешканцям Пирятинщини дозволено безкоштовно вивозити на сміттєзвалище тверді побутові відходи.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків населених пунктів Пирятинської територіальної громади
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 129
візитів сьогодні: 21
візитів всього: 308094
Корисні посилання
Презентація результатів дослідження місцевої демократії
6 лютого 2018 року 18:14

6 лютого в Центрі громадського діалогу відбулася презентація результатів дослідження місцевої демократії в рамках проекту „Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні“. Проект реалізовується завдяки спільній ініціативі Асоціації міст України (АМУ), Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад (КС) та Норвезького інституту міських і регіональних досліджень (НІБР) за фінансування МЗС Норвегії.

Секретар міської ради Тетяна Чайка у вітальному слові зазначила, що для міської ради це важливий Проект, адже не один рік орган місцевого самоврядування прагне залучити якомога більше жителів ОТГ до прийняття рішень та управління територією. Яскравим прикладом цього є Клуб громадського діалогу, впровадження громадського бюджету, а також участь активу мікрорайонів у встановленні дитячих майданчиків.

Модератор робочої групи Надія Єременко розповіла присутнім про Проект, його мету та завдання. Звернула увагу на те, що Проект спрямований на підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування.

Директор офісу міжнародних проектів Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад (КС) Еліта Цакуле презентувала результати дослідження місцевої демократії на прикладі норвезьких муніципалітетів. Зазначила, що значну роль відіграє думка жителів, а дослідження з’ясовує сильні і слабкі сторони у взаємодії влади і громади.

Далі соціолог ОперСоц Денис Денисенко представив результати соціологічного дослідження з вивчення громадської та експертної думок щодо діяльності органів місцевого самоврядування і їх взаємодія з громадськістю в Пирятинській ОТГ та Україні. Соціологи провели опитування як серед жителів громади, так і серед депутатів. Питання стосувалися децентралізації, відкритості влади, прозорості, рівня активності жителів.

Як показали дослідження, понад 60 % опитаних поінформовані про реформу з децентралізації. Також більшість вважає, що робота органів місцевого самоврядування стала кращою. Радує показник оцінки довіри до міського голови, міської ради та її депутатів, який становить вище середнього.

Але є й моменти, над якими потрібно ще працювати та розвивати. Наприклад, думка жителів ОТГ, які вважають, що не можуть впливати на процеси прийняття рішень.

Учасники заходу активно обговорювали результати дослідження та шукали шляхи покращення діяльності органів місцевого самоврядування в напрямку місцевої демократії та активного залучення громади до прийняття рішень.

Наступним кроком буде створення робочої групи, яка працюватиме над написанням плану підвищення ефективності діяльності органу місцевого самоврядування за напрямком місцева демократія та взаємодія з громадськістю, який буде представлений на наступному етапі Проекту в квітні.  

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

З 21 по 23 вересня в абонентському залі «Лубнигаз» (м. Пирятин, вул. Пушкіна, 32) представник «Лубнигаз» здійснюватиме особистий прийом та консультування зі складних питань, які споживачі не в змозі вирішити через абонвідділ чи з допомогою письмових звернень.

 

УВАГА! 

20 вересня 2021 року, о 12:00 год., у малій залі адмінбудинку (3-й поверх), відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, фізичної культури, охорони здоров’я, соціального захисту та гендерної рівності

 

21 вересня 2021 року о 15:00 год. у малій залі адмінбудинку (3-й поверх) відбудеться засідання  постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Запрошуємо 17 вересня, о 16:00, на відкриття дитячого майданчика по вул. Полтавська.

23 вересня з 10.00 до 14.00 біля будинку Культурно-громадського центру (вул. Соборна, 59, м. Пирятин) буде діяти пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів відпрацьованих батарейок, люмінесцентних ламп та ртутних термометрів) - ЕКОБУС. 

Щиро запрошуємо вас на урочистості та святкування з нагоди Дня міста, які відбудуться 18 вересня, в суботу, біля Пирятинського КГЦ

20 вересня, о 12:00, по вул. Авіамістечко, 8 (біля житлового будинку № 8) відбудуться громадські слухання з питання встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для населення та бюджетних установ (житлових будинків по вулиці Авіамістечко 1-8 та бюджетних установ с. Велика Круча, надавачем послуг яких є ДП „Пирятинтелопостачання).

 

Щовівторка, з 13.00 до 15.00, міський голова Андрій Сімонов здійснює особистий прийом громадян. 

Запис на прийом відбувається попередньо, за номером телефону 050-569-27-70, щодня, з 8.00 до 12.00.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер Центру надання адміністративних послуг: 066-617-94-32.

21  вересня телефонуйте за номером:  050-569-27-70 та спілкуйтеся із начальником фінансового управління міської ради Кедою Світланою Юріївною.

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (1.495142 sec.)