37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2020 року
Головне меню
Актуально

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 135
візитів сьогодні: 235
візитів всього: 125903
Корисні посилання
В Пирятинській ОТГ успішно реалізується реформа у сфері надання адміністративних послуг
31 січня 2018 року 13:45

У 2015 році для Пирятина відбулася історична подія – утворилася міська об’єднана територіальна громада. З’явилися нові можливості та нові повноваження. Міська рада визначила пріоритетний напрям роботи органу місцевого самоврядування – надання послуг населенню і поставила завдання -  створити Центр надання адміністративних послуг.

У 2017 році, завдяки реалізації проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва „Реформа управління на сході України“, ця ідея стала реальністю. Облаштовано сучасний офіс з можливістю обслуговувати громаду на більш високому професійному рівні. Мешканці Пирятинської ОТГ тепер отримують адміністративні та муніципальні послуги швидко,  якісно, в комфортних умовах та доброзичливій атмосфері.

На сьогодні у ЦНАПі виконкому міської ради можна отримати 115 адміністративних та муніципальних послуг. За чотири місяці минулого року адміністраторами надано 5497  послуг, а в січні 2018 року – вже 1400. Серед них: послуги з паспортних питань, реєстрація місця проживання, реєстрація бізнесу та нерухомості, із земельних питань, будівництва та архітектури, соціальних питань (видача довідки про склад сім’ї або про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, отримання матеріальної допомоги на лікування, постановка на облік в дошкільний навчальний заклад, на квартирний облік та ін.).

Для зручності відвідувачів працює електронна черга, встановлено банківський термінал для оплати платних послуг. В зоні очікування для відвідувачів з дітьми облаштовано дитячий ігровий куточок, а для матусь із немовлятами в санітарній кімнаті є гаряча вода та встановлено пеленальний столик. Затверджено такий графік роботи, щоб послугою могли скористатися в зручний для себе час всі верстви населення.

Крім того, створено віддалені робочі місця в старостатах, де надаються і соціальні послуги. Така робота дає можливість реалізувати головну мету – наблизити послугу до споживача.

У пирятинців також є можливість отримати фахову консультацію не тільки адміністратора, а й фахівців-юристів, які працюють в Бюро правової допомоги та щотижня приймають громадян в ЦНАПі. Крім того, тут можна отримати роз’яснення спеціалістів стосовно зайнятості населення, захисту прав споживача, приватизації житлового приміщення та земельних питань.

Всього за кілька місяців своєї діяльності Центр надання адміністративних послуг став членом Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг та першою платформою з обміну досвідом Асоціації ОТГ.

На досягнутому міська рада не зупиняється. Робота  ЦНАПу удосконалюється. Нещодавно виконавчим комітетом впроваджено  нову автоматизовану систему - Реєстр територіальної громади, за допомогою якого формується сучасна база даних. Це база даних ХХІ століття – сучасна та захищена. Вона не має нічого спільного з колишніми картотеками, бо усе автоматизовано. Реєстр громади дає можливість  обмінюватися інформацією з іншими установами про особу, реєстрацію, зняття із реєстрації мешканців ОТГ. Зокрема,  інформація з Реєстру надається управлінню соцзахисту для вчасного призначення субсидій та інших державних соцдопомог.

В найближчих планах – впровадження нових послуг та електронних сервісів, створення нового порталу „SMART Пирятин“ з кабінетом мешканця, аби, не приходячи у Центр, громадянин міг не лише проконсультуватися, а й замовити певні послуги чи записатися в чергу до адміністратора.  

Тож крок за кроком Пирятинська міська рада будує безпечне, сучасне європейське сервісне місто, орієнтоване на потреби громадян!


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посаду керівників: комунального підприємства „Каштан“, комунального підприємства „Пирятинський міський водоканал“, комунального підприємства „Готель „Пирятин“

22 січня 2020 року  о 14-00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
3 (60 %)
Кремація
2 (40 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.299904 sec.)