Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
3 квітня 2015 року 23:01

Забезпечуємо житлом молодих лікарів

Щоб зацікавити висококваліфікованих спеціалістів працювати в районі та закріпити їх на постійне проживання  в нашому місті, потрібно створити для них належні умови для життя та праці. Тому для вирішення проблеми щодо забезпечення лікарів Пирятинської центральної районної лікарні  житлом було передбачене виділення коштів з районного та міського бюджетів для придбання житла. 

Молоді лікарі отримали можливість самостійно вибрати житло за власним вподобанням. Ними вибрано дві приватних садиби з ошатними будинками та господарськими будівлями в м.Пирятин.

03 квітня у міській раді відбулося засідання житлово-побутової комісії при виконавчому комітеті Пирятинської міської ради, на якому міським головою Олексієм Рябоконем вручено лікарю-хірургу Ханку Юрію та лікарю-анестезіологу Кириченкові Ігорю ордери на вселення в службове житло. На зустрічі, в якій взяла участь заступник головного лікаря Пирятинської ЦРЛ Іванченко Тетяна, були обговорені подальші шляхи співпраці медиків з міською радою з метою збереження медичної галузі, закріплення молодих кадрів та покращення якості надання послуг у сфері охорони здоров’я громадянам міста і району. 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua