З 18 по 20 червня у Горішніх Плавнях відбувся Чемпіонат Полтавської області з боксу серед юніорів та юніорок 2010–2011 років народження, участь у якому взяли і пирятинські боксери.
Ці змагання мали особливе значення для молодих спортсменів, адже стали відбірковим етапом до чемпіонату України. Саме тому рівень конкуренції був надзвичайно високим: на ринг виходили найсильніші боксери області, які вже мають значний досвід виступів та серйозні спортивні амбіції.
Пирятинці вперше випробували свої сили на такому рівні та змогли вибороти бронзові місця:
Іван П’ятун (2010 р.н.) - вагова категорія 70 кг;
Кирило Баранов (2011 р.н.) - вагова категорія 48 кг.
Бажаємо боксерам не зупинятися на досягнутому й сміливо йти до своєї мрії!

