Сьогодні у Пирятині відбулися спортивні заходи: емоційні і водночас зосереджені. У спортивному залі ліцею вирували волейбольні пристрасті, а за шахівницями в КГЦ – панувала тиша, в якій народжувалися продумані ходи й блискучі комбінації.
Уже 22-й раз відбувся традиційний міжобласний волейбольний турнір пам’яті Михайла Роздобари – майстра спорту міжнародного класу з волейболу, члена збірної команди СРСР, уродженця села Олександрівка. Його ім’я – це частина спортивної історії нашого краю, приклад відданості грі та високого професіоналізму.
Вшанувати пам’ять видатного спортсмена зібралися чотири команди з Гребінки, Драбова, Лубен та Пирятина. Шість ігор, по три зустрічі для кожної команди і жодної легкої партії. На майданчику точилася напружена, видовищна боротьба, де кожен розіграш міг стати вирішальним.
За підсумками турніру перше місце виборола команда з Драбова, друге – у пирятинців, третє – у волейболістів із Гребінки. Кращим гравцем турніру визнано Сергія Коршака з команди-переможниці.
Не менш захопливими були й баталії за шахівницями. Шаховий турнір об’єднав дорослих і дітей. Змагання проходили за коловою системою, що вимагало від учасників максимальної концентрації та швидкості мислення.
Серед дітей перемогу здобув Артем Каян, друге місце посів Матвій Бійєнко, третє – Михайло Чернявський. У дорослій категорії перше місце виборов Анатолій Ситник, друге – Юрій Федоренко, третє – Олександр Литвиненко.












