Пирятинська громада відзначила День Єднання благодійними заходами. Зокрема, 14 лютого в Пирятині відбувся благодійний концерт «З любов’ю до України», який зібрав містян у стінах Культурно-громадського центру, щоб через мистецтво та спільну справу вкотре нагадати: у єдності — наша сила!
Глядачі насолоджувалися виступами юних та досвідчених артистів. Бурхливими оплесками зустрічали наймолодшого вокаліста Арсенія Гребельного, музичні номери ансамблю бандуристок та ансамблю акордеоністів «Акколада» Пирятинської школи мистецтв, хореографічні колективи «Флеш» і «Стиль» подарували присутнім насолоду та занурили у світ прекрасного. А пісня «Горить москва» у виконанні Сергія Валоваженка, Володимира Нічика та Руслана Довженка запалила глядацький зал. Запальні танці, патріотичні композиції та зворушливі пісні створили атмосферу гордості та надії.
Цей вечір став не лише мистецьким святом, а й актом підтримки наших захисників. Під час заходу було зібрано 13 855 грн. Крім цього, сьогодні артисти провели концерт у центрі міста, де зібрали 15 130 грн. За зібрані кошти буде придбано зарядну станцію та дрон.
Також протягом тижня в освітніх закладах проходили ярмарки та різноманітні акції, де учні, батьки й учителі збирали кошти на допомогу Захисникам.
Дякуємо всім, хто долучився! Разом – до Перемоги!