Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
27 липня 2024 року 11:58

У Пирятині відбувся груповий етап Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 60+

Сьогодні у Пирятині відбувся груповий етап Чемпіонату України серед футболістів 60 років і старші. На міському стадіоні зіграно три матчі за участі команд Пирятина, Валки та Яготина.

Першими на поле вийшли команди «Ветеран» (Яготин) та «Валки» (Харківщина). Гра завершилась з рахунком 1:0 на користь яготинців.

Другий матч був між ФК «Пирятин» (Полтавщина) та ФК «Валки». В першому таймі пирятинці відкрили рахунок. Гол у ворота суперників забив Володимир Титаренко. Другий тайм також був з голами – Ігор Бєліков забив два м’ячі у ворота ФК «Валки». Таким чином пирятинці здобули перемогу з рахунком 3:0.

Третій матч зіграли «Пирятин» та «Яготин». Перший гол у першому таймі забив гравець ФК «Пирятин» Володимир Пульчак. Другий гол влучив Ігор Бєлік. У другому таймі Сергій Лупінос та Сергій Синяк влучили ще по одному голу у ворота яготинців. Тож гра завершилась з рахунком 4:0 на користь ФК «Пирятин».

Тож тепер на пирятинців чекають фінальні ігри Чемпіонату України, які відбудуться в середині серпня в Києві.

Для участі в чемпіонаті серед ветеранів 60 та більше років заявилось 24 команди з 15 регіонів України. Як зазначають в Асоціації ветеранів футболу України, наразі це наймасовіший футбольний турнір країни серед ветеранів.