Перелік
закладів дошкільної освіти Пирятинської міської ради
та закріплення за ними територій
Пирятинський заклад дошкільної освіти „Пролісок“
|
|
І. Вулиці |
|
ІІ. Провулки |
|
ІІІ. Площі 1. Хмельницького Богдана
Пирятинський заклад дошкільної освіти „Берізка“
|
|
І. Вулиці |
1. Європейська (ліва сторона до № 81, права сторона до № 82) |
ІІ. Провулки
ІІІ. Села
ІV. Майдан
V. Площа
|
2. Успенська 3. Зоряна (до вул. Абаканська) 4. Соборна 5. Пушкіна 6. Абаканська (від Зоряної до кінця) 7. Проїзна 8. Короленка 9. Замок 10. Єлени 11. Водостічна 12. Острів 13. Лермонтова 14. Кутузова 15. Фабрична 16. Архітектора Хітріна
|
Пирятинський заклад дошкільної освіти „Сонечко“
|
|
І. Вулиці |
права сторона від № 82 до кінця) |
ІІ. Провулки
|
|
Пирятинський заклад дошкільної освіти „Ромашка“
І. Вулиці
1. Харківська
2. Садова
3. Завокзальна
4. Коцюбинського
5. Гагаріна
6. Київська
7. Урожайна
8. Ранкова
9. Свободи
10. Веселкова
11. Чернишевського
12. Спартака
13. Молодіжна
14. Іподромна
15. Дружна
16. Вільна
17. Квіткова
18. Барвінкова
19. Сонячна
20. Калинова
21. Мікромістечко
22. Герцена
23. Філатова
24. Чайкіної
25. Мокрицького Аполлона
26. Зелена
27. Луценка
28. Козацька
29. Кооперативна
30. Польова
31. Спортивна
ІІ. Провулки
1. Хорольський
2. Урожайний
3. Миргородський
4. Свинаря В.
5. Південний
6. Бурячний
7. Вишневий
Пирятинський заклад дошкільної освіти „Червона шапочка“
|
|
І. Вулиці |
|
ІІ. Провулки
ІІІ. Села
|
|
Калиновомостівський заклад дошкільної освіти „Калинка“
|
|
І. Села
|
|
Стуктурний підрозділ Опорного закладу Пирятинської зш І-ІІІ ст. №6 „Ромашка“
|
|
І. Села
|
|
Березоворудський заклад дошкільної освіти "Берізка"
І. Села 1. Березова Рудка
2. Вечірки
Великручанський заклад дошкільної освіти "Колосок"
І. Села 1. Велика Круча
2. Мала Круча
Вікторійський заклад дошкільної освіти "Веселка"
І. Села 1. Вікторія
2. Архемівка
Вишневецький заклад дошкільної освіти "Вишенька"
І. Село 1. Вишневе
Грабарівський заклад дошкільної освіти "Малятко"
І. Село 1. Грабарівка
Давидівський заклад дошкільної освіти "Берізка"
І. Село 1. Давидівка
Дейманівський заклад дошкільної освіти "Ромашка"
І. Села 1. Дейманівка
2. Шкурати
Каплинцівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок"
І. Села 1. Каплинці
2. Усівка
Кейбалівський заклад дошкільної освіти "Колосок"
І. Села 1. Кейбалівка
2. Леляки
Крячківський заклад дошкільної освіти "Пролісок"
І. Села 1. Крячківка
2. Мар’їнське
Малютинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"
І. Село 1. Малютинці
Новомартиновицький заклад дошкільної освіти "Теремок"
І. Села 1. Нові Мартиновичі
2. Гурбинці
3. Кроти
Повстинський заклад дошкільної освіти "Барвінок"
І. Село 1. Повстин
Прихідьківський заклад дошкільної освіти "Дюймовочка"
І. Села 1. Прихідьки
2. Курінька
3. Нетратівка
4. Скибенці
Сасинівський заклад дошкільної освіти "Дюймовочка"
І. Села 1. Сасинівка
2. Меченки
3. Першотравневе
4. Червоне
Смотриківський заклад дошкільної освіти "Малятко"
І. Село 1. Смотрики
Теплівський заклад дошкільної освіти "Теремок"
І. Село 1. Теплівка
Харківецький заклад дошкільної освіти "Сонечко"
І. Села 1. Харківці
2. Високе
Яцинівський заклад дошкільної освіти "Світлячок"
І. Села 1. Яцини
2. Білоцерківці