37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 липня 2021 року
Головне меню
Актуально

З метою покращення благоустрою населених пунктів Пирятинської міської територіальної громади мешканцям Пирятинщини дозволено безкоштовно вивозити на сміттєзвалище тверді побутові відходи.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 420
візитів сьогодні: 41
візитів всього: 296772
Корисні посилання
Заклади дошкільної освіти

Перелік

закладів дошкільної освіти Пирятинської міської ради

та закріплення за ними територій

 

Пирятинський заклад дошкільної освіти „Пролісок“

 

І. Вулиці

  1. Маяковського
  2. Січових Стрільців
  3. Миру
  4. Зоряна (від Абаканської до кінця)
  5. Заводська
  6. Франка Івана
  7. Першотравнева
  8. Абаканська (від початку до вул. Зоряної)
  9. Сковороди
  10. Котляревського
  11. Перемоги
  12. Приудайська

 

ІІ. Провулки

  1. Затишний
  2. Славний
  3. Лісний
  4. Косий
  5. Шкільний
  6. Річковий
  7. Лубенський
  8. Водокачний
  9. Тупий
  10. Мирний 1
  11. Мирний 2

 

ІІІ. Площі                             1. Хмельницького Богдана

                 

Пирятинський заклад дошкільної освіти „Берізка“

 

І. Вулиці

1. Європейська (ліва сторона до № 81,

                            права сторона до № 82)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ. Провулки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ. Села

 

ІV. Майдан

 

V. Площа

 

2. Успенська

3. Зоряна (до вул. Абаканська)

4. Соборна

5. Пушкіна

6. Абаканська (від Зоряної до кінця)

7. Проїзна

8. Короленка

9. Замок

10. Єлени

11. Водостічна

12. Острів

13. Лермонтова

14. Кутузова

15. Фабрична

16. Архітектора Хітріна

 

  1. Пушкіна
  2. Замковий 1
  3. Замковий 2
  4. Рибальський
  5. Поштовий
  6. Залізничний будинок на 780 км
  7. Грушевського Михайла
  1. Заріччя
  2. Голобородька
  1. Незалежності
  1. Героїв Майдану

 

 

Пирятинський заклад дошкільної освіти „Сонечко“

 

І. Вулиці

  1. Лесі Українки
  2. Горького
  3. Андрузького Георгія
  4. Матросова
  5. Мічуріна
  6. Панфілова
  7. Григоровича Василя
  8. Патріотична
  9. Кошового
  10. Саксаганського
  11. Сікорського Ігоря
  12. Сумська
  13. Полтавська
  14. Космодем’янської З.
  15. Гребінківська
  16. Європейська (ліва сторона від № 81 до кінця,                

                        права сторона від № 82 до кінця)

 

 

 

ІІ. Провулки

 

 

 

  1. 8 Березня
  2. Південна
  3. Чорнухинська

 

 

  1. Лесі Українки
  2. 8 Березня
  3. Будинки ШРП- 3
  4. Залізничний


Пирятинський заклад дошкільної освіти „Ромашка“

 

І. Вулиці

                                                                  1. Харківська

                                                                  2. Садова

                                                                  3. Завокзальна

                                                                  4. Коцюбинського

                                                                  5. Гагаріна

                                                                  6. Київська

                                                                  7. Урожайна

                                                                  8. Ранкова

                                                                  9. Свободи

                                                                 10. Веселкова

                                                                 11. Чернишевського

                                                                 12. Спартака

                                                                 13. Молодіжна

                                                                 14. Іподромна

                                                                 15. Дружна

                                                                 16. Вільна

                                                                 17. Квіткова

                                                                 18. Барвінкова

                                                                 19. Сонячна

                                                                 20. Калинова

                                                                 21. Мікромістечко

                                                                 22. Герцена

                                                                 23. Філатова

                                                                 24. Чайкіної

                                                                 25. Мокрицького Аполлона

                                                                 26. Зелена

                                                                 27. Луценка

                                                                 28. Козацька

                                                                 29. Кооперативна

                                                                 30. Польова

                                                                 31. Спортивна

ІІ. Провулки

                                                                  1. Хорольський

                                                                  2. Урожайний

                                                                  3. Миргородський

                                                                  4. Свинаря В.

                                                                  5. Південний

                                                                  6. Бурячний

                                                                  7. Вишневий

 

Пирятинський заклад дошкільної освіти „Червона шапочка“

 

І. Вулиці

  1. Цибаня
  2. Суворова
  3. Визволення
  4. Загородня
  5. Аврущенка
  6. Надії
  7. Шевченка
  8. Середня
  9. Кулініча
  10. Приудайський узвіз
  11. Чкалова
  12. Герасименка
  13. Гоголя
  14. Набережна
  15. Журналістів
  16. Ярмаркова
  17. Земська
  18. Кінечна

 

ІІ. Провулки

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ. Села

 

  1. Суворова
  2. Робочий 1
  3. Робочий 2
  4. Цибаня
  5. Гоголя
  6. Новий
  7. Кінечний 1
  8. Кінечний 2
  9. Ярмарковий
  10. Чехова

 

 

  1. Замостище

Калиновомостівський заклад дошкільної освіти „Калинка“ 

 

І. Села

 

 

  1. Калинів Міст
  2. Верхоярівка
  3. Ївженки

 

Стуктурний підрозділ Опорного закладу Пирятинської зш І-ІІІ ст. №6 „Ромашка“

 

І. Села

 

 

 

  1. Олександрівка
  2. Могилівщина
  3. Рівне

 

                                              Березоворудський заклад дошкільної освіти "Берізка"

 

І. Села                                                      1. Березова Рудка

                                                                  2. Вечірки

 

 

                                             Великручанський заклад дошкільної освіти "Колосок"

 

І. Села                                                      1. Велика Круча

                                                                  2. Мала Круча

 

                                             Вікторійський заклад дошкільної освіти "Веселка"

 

І. Села                                                      1. Вікторія

                                                                  2. Архемівка

 

                                             Вишневецький заклад дошкільної освіти "Вишенька"

 

І. Село                                                      1. Вишневе

 

                                             Грабарівський заклад дошкільної освіти "Малятко"

 

І. Село                                                      1. Грабарівка

 

                                              Давидівський заклад дошкільної освіти "Берізка"

 

І. Село                                                       1. Давидівка

 

                                            Дейманівський заклад дошкільної освіти "Ромашка"

 

І. Села                                                         1. Дейманівка

                                                                     2. Шкурати

 

                                           Каплинцівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок"

 

І. Села                                                         1. Каплинці

                                                                     2. Усівка

 

                                           Кейбалівський заклад дошкільної освіти "Колосок"

 

І. Села                                                          1. Кейбалівка

                                                                      2. Леляки       

 

                                           Крячківський заклад дошкільної освіти "Пролісок"

 

І. Села                                                          1. Крячківка

                                                                      2. Мар’їнське

 

                                             Малютинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"

 

І. Село                                                          1. Малютинці

 

                                         Новомартиновицький заклад дошкільної освіти "Теремок"

 

І. Села                                                           1. Нові Мартиновичі

                                                                       2. Гурбинці

                                                                       3. Кроти

 

                                             Повстинський заклад дошкільної освіти "Барвінок"

 

І. Село                                                            1. Повстин

 

                                        Прихідьківський заклад дошкільної освіти "Дюймовочка"

 

І. Села                                                             1. Прихідьки

                                                                         2. Курінька

                                                                         3. Нетратівка

                                                                         4. Скибенці

 

                                       Сасинівський заклад дошкільної освіти "Дюймовочка"

 

І. Села                                                            1. Сасинівка

                                                                        2. Меченки

                                                                        3. Першотравневе

                                                                        4. Червоне

 

                                        Смотриківський заклад дошкільної освіти "Малятко"

 

І. Село                                                            1. Смотрики

 

                                          Теплівський заклад дошкільної освіти "Теремок"

 

І. Село                                                            1. Теплівка

 

                                        Харківецький заклад дошкільної освіти "Сонечко"

 

І. Села                                                            1. Харківці                                                                         

                                                                        2. Високе

 

                                       Яцинівський заклад дошкільної освіти "Світлячок"

 

І. Села                                                            1. Яцини

                                                                        2. Білоцерківці

 

 

 

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

27 липня 2021 року, о 9.00 годині, у малій залі адмінбудинку (вул. Соборна, 42, м.Пирятин) відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних відносине та охорони природи.

26 липня, о 17.00, за участю міського голови Андрія Сімонова відбудуться повторні громадські обговорення кандидатур на посаду старости Теплівського старостинського округу. 

У вівторок, 27 липня, у приміщенні Лубенської районної державної адміністрації (м. Лубни, площа Академіка О.Бекетова, 19) відбудеться прийом громадян депутатом Верховної Ради України АНАСТАСІЄЮ ЛЯШЕНКО.

Карнавал відбудеться 31 липня на дитячому майданчику в мікрорайоні автостанції.

Початок заходу – о 19.00.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області (вулиця Визволення, 2а, місто Пирятин, Полтавська область, 37000):

практичний психолог;

вчитель-логопед.

 

Житлове  приміщення повинне бути благоустроєним та відповідати санітарно-технічним вимогам і придатним для проживання (наявність енергозабезпечення, водопостачання, водовідведення, газопостачання).

27 липня, о 10.30, у великій залі адмінбудинку відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Повідомляємо, що виконавчий комітет Пирятинської міської ради має наміри передати в оренду майно, що перебуває в комунальній власності міської територіальної громади

Відповідно до розпоряджень міського голови: від 25.06.2021 № 157, від 08.07.2021 № 169

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

Щовівторка, з 13.00 до 15.00, міський голова Андрій Сімонов здійснює особистий прийом громадян. 

Запис на прийом відбувається попередньо, за номером телефону 050-569-27-70, щодня, з 8.00 до 12.00.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер Центру надання адміністративних послуг: 066-617-94-32.

27 липня телефонуйте за номером:  050-569-27-70 та спілкуйтеся із головним спеціалістом служби у справах  дітей виконкому міської ради Запорожець Тетяною Валентинівною.

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (1.205561 sec.)