37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
19 листопада 2018 року
Головне меню
Актуально

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

 Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради з 1 жовтня 2018 року розпочато перереєстрацію громадян, які 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради нагадує, що за спалювання сухої трави, листя та сміття передбачена адміністративна відповідальність.

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення повторних виборів старост у с. Калинів Міст

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 289
візитів сьогодні: 201
візитів всього: 72323
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Останні новини
19 листопада 2018 року

18 листопада доросла збірна команда м.Пирятина з шахів брала участь у традиційному турнірі зі швидких шахів у стм.Варва Чернігівської області до Дня працівників сільського господарства і виборола перше командне місце серед семи команд. Честь нашого міста захищали: Микола Чайка, Анатолій Ситник, Олександр Стригуновський та Петро Григоренко.

 

19 листопада 2018 року

17 листопада в приміщенні Пирятинського ліцею були проведені Обласні відкриті шахові змагання пам’яті видатної шахістки, кандидата у майстри спорту України Надії Шамфарової. У відкритті цих змагань взяли участь президент обласної федерації шахів Григорій Щербов, голова місцевого осередку „ВФСТ „Колос“ Сергій Плетінь, рідна сестра Надії Шамфарової Валентина Димова.

 

19 листопада 2018 року

16 листопада працівники Пирятинського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області проводили роз’яснювальну роботу щодо правил пожежної безпеки в побуті з мешканцями міста Пирятин. Рятувальники провели бесіди з роздачею пам’яток та листівок з метою попередження травмування та загибелі людей у НС та НП.

 

 

18 листопада 2018 року

16 листопада в Центрі громадського діалогу відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку та підприємництва. Члени комісії обговорили проекти рішень, які пропонуються для розгляду на черговій сесії міської ради, внесли пропозиції до деяких з них.

 

17 листопада 2018 року

16 листопада відбулося засідання міської комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в якому взяли участь представники контролюючих та правоохороних органів, управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради. Комісією були напрацьовані заходи,  спрямовані на подолання незадекларованої зайнятості, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Для збільшення результативності роботи комісії створена робоча група для обстеження суб’єктів господарської діяльності.

17 листопада 2018 року

 Однією із суттєвих ознак сучасного демократичного суспільства є свобода слова та вільний доступ до інформації. Радіо, телебачення та зв’язок – незмінні супутники сучасності та  цивілізації. Завдяки цим засобам інформації люди можуть залишатися в курсі останніх подій в країні і світі, швидко і комфортно спілкуватися, відпочити та розширювати свій кругозір.

  

16 листопада 2018 року

16 листопада з метою покращення взаємодії центрів надання адміністративних послуг та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для працівників Центру надання адміністративних послуг та відділу державної реєстрації виконавчого комітету Пирятинської міської ради проведено робочу зустріч за участі провідного спеціаліста відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Боберським Юрієм Миколайовичем.

16 листопада 2018 року

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, працівники радіо і телебачення, зв’язківці завжди знаходяться на передових позиціях розбудови вітчизняного інформаційного простору, в авангарді соціально-політичного і економічного життя країни. Найголовнішими показниками Вашої роботи є відповідальне і творче ставлення до справи, стабільність і динамічність.

16 листопада 2018 року

15 листопада відбулася робоча зустріч з представниками ПАТ „СТЕК“, які займаються розробкою Схеми санітарного очищення  Пирятинської міської ОТГ Полтавської області. На нараді головував міський голова Олексій Рябоконь, за участю заступника міського голови М. Варави, спеціалістів виконкому міської ради та комунальних підприємств Пирятинської міської ради.

 

16 листопада 2018 року

Днями  на базі обласної дитячої бібліотеки імені Олеся Гончара  відбувся обласний конкурс для знавців історії „Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої“.

 


Smart
Пошук по сайту
 
Анонси подій

20 листопада, о 13:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться зведене засідання постійних комісій міської ради.

19 листопада о 13.00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

30 листопада, о 13 годині, в приміщенні Пирятинського центру дитячої творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться сорок п’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання

 У вас є ідеї щодо розвитку нашої громади, які можуть бути включені до Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської ОТГ на 2019 рік? 

Чекаємо на ваші пропозиції!

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, перейменовувати вулиці населених пунктів Пирятинської міської ОТГ, що названі на честь російських поетів і письменників „золотої доби“ та „срібної доби“ російської літератури?
Так
20 (10.7 %)
Ні
167 (89.3 %)
Мені байдуже
0 (0 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.20358 sec.)