Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

28 вересня, о 13 00 год., у великій залі адмінбудинку (вул. Соборна,42, м.Пирятин), скликається тридцять восьма сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання. На сесію запрошуються депутати Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, заступники міського голови з питань діяльності виконкому, керуючий справами виконкому міської ради, керівники та спеціалісти структурних підрозділів виконкому міської ради, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

26 вересня 2022 року

У Пирятинській громаді продовжується поточний ремонт доріг. Цьогоріч цей напрямок роботи є пріоритетним у діяльності муніципалітету - попри складну фінансову ситуацію та виклики з виконанням бюджету на поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг з бюджету громади вже виділено 28,1 мільйона гривень. Більшу частину коштів (14,3 мільйона гривень) передано до обласного бюджету на ремонти доріг, що перебувають на утриманні Агентства місцевих доріг Полтавської області, – це під'їзні дороги до сіл та ті, що сполучають між собою сільські населені пункти. Загалом цього року такі ремонти на території громади здійснювалися по 7 різних напрямках.

25 вересня 2022 року

Цьогоріч ваші професійні свята співпали у даті. Сьогодні ми вітаємо вас – енергійних, творчих людей з великими серцями, які справою свого життя обрали відповідальну та водночас надзвичайно цікаву справу – роботу з дітьми!

24 вересня 2022 року
Навіть небо сьогодні сльозами дощу плакало з жителями Пирятинщини, які провели в останню путь ще одного свого Героя. У Пирятині та в селі Вікторія сьогодні прощалися з 30-річним солдатом Романом Власюком.
Роман був серед тих хлопців, хто першими пішли на захист України. Пішов добровільно, 25 лютого… 
23 вересня 2022 року

Війна продовжує свою криваву справу – до нашої громади знову надійшла звістка про загибель земляка. 7 вересня під час ракетного обстрілу, виконуючи бойове завдання, в селі Богоявленка Мар`їнського району на Донеччині загинув житель села Вікторія Роман Андрійович Власюк.

23 вересня 2022 року
Оголошення
Доступ до публічної інформації
Бюджет
Для інвесторів
Для громади
Герої не вмирають!
Охорона здоров’я
Соціальний захист
Освіта
Культура
Житлово-комунальне господарство
Наше місто

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua