37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2018 року
Головне меню
Актуально

 Перелік о’бєктів комунальної власності Пирятинської міської ради де плануються проведення будівельних робіт у 2018 році

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті плану зонування території м.Пирятин Полтавської області

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень...
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 47
візитів сьогодні: 32
візитів всього: 46057
Корисні посилання
Останні новини
19 січня 2018 року

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. 

19 січня 2018 року

Сьогодні, 19 січня, за доброю традицією на мальовничому острові Масальський пройшло свято Водохреща.

19 січня 2018 року

18 січня в Пирятинському ліцеї відбулася стратегічна сесія щодо розвитку освіти Пирятинської ОТГ за участю міського голови Олексія Рябоконя, заступника міського голови з питань діяльності виконкому Раїси Андрейщук, представників відділу освіти, ректора і фахівців Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ПОІППО) ім. М. В. Остроградського Віталія Зелюка, Тетяни Устименко, Марини Єщенко, педагогічних працівників та батьківської громадськості закладів освіти. 

19 січня 2018 року

Фінансове управління Пирятинської міської ради повідомляє про те,  що з 22 січня 2018 року будуть змінені реквізити рахунків зі сплати надходжень екологічного податку до бюджету міської об’єднаної територіальної громади, а саме:

19 січня 2018 року

18 січня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва. На порядок денний було винесено майже півсотні питань.

18 січня 2018 року

Сьогодні, 18 січня, в Пирятині настала справжня зима: випало чимало снігу. Для когось це радість, а для комунальників - „гаряча пора“.

18 січня 2018 року

У зв’язку з негодою міська рада звертається до мешканців міста з проханням не залишати транспортні засоби на проїжджій частині, щоб комунальна техніка мала можливість здійснити розчистку вулиць швидко та якісно.

18 січня 2018 року

17 січня відбулося засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ. Попередньо комісія розглядала питання, що виноситимуться на сесію, ще в понеділок, але голосувати за надані рекомендації не могла через недостатню кількість депутатів.

18 січня 2018 року

17 січня в голови райдержадміністрації відбулася нарада з питань медичної реформи за участю голів міської і районної рад, їхніх заступників, голів постійних комісій, головного лікаря ЦПМД та інших. Обговорення стосувалося подальшого утримання Пирятинської міської амбулаторії (поліклінічного відділення).

17 січня 2018 року

Запрошуємо вас на свято Водохреща, яке відбудеться  19 січня, о 12 годині, на острові Масальський.


Пошук по сайту
 
Анонси подій

У зв’язку з негодою міська рада звертається до мешканців міста з проханням не залишати транспортні засоби на проїжджій частині, щоб комунальна техніка мала можливість здійснити розчистку вулиць швидко та якісно.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

24 січня 2018 року, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання тридцять четвертої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Податкове повідомлення - рішення щодо сплати земельного податку з фізичних осіб можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою пл. Героїв Майдану, 2.

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
33 (50 %)
Ні
32 (48.48 %)
Не цікавлюсь
1 (1.52 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.119373 sec.)