37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
26 квітня 2018 року
Головне меню
Актуально

В зв’язку зі зміною середньозваженого тарифу, збільшення вартості енергоносіїв та підвищення мінімальної заробітної плати з 01.01.2018р. ТОВ “НАШЕ ТЕПЛО” повідомляє про намір зміни економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

 

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 47
візитів сьогодні: 37
візитів всього: 54660
Корисні посилання
Останні новини
25 квітня 2018 року

25 квітня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Перше питання порядку денного стосувалося напрацювань представників учнівського самоврядування закладів освіти Пирятинської міської ОТГ під час стратегічної сесії, проведеної в рамках Програми Асоціації ОТГ „Громада, дружня до дітей та молоді“. Учні озвучили свої пропозиції з вирішення актуальних для нашої громади питань, зокрема: поводження зі сміттям, безпеки пішоходів як учасників дорожнього руху. Окрім того, представників юного покоління нашого міста турбує проблема скупчення людей в стані алкогольного сп’яніння поблизу деяких об’єктів торгівлі. На думку дітей, ці люди часто ведуть себе агресивно і неадекватно, чим становлять загрозу для інших членів громади. І, що найгірше, відбувається це в центрі міста. Серед конкретних прикладів таких об’єктів торгівлі учні назвали магазин „Еліт“ та кіоски, що розташовані поблизу філії ПАТ „ДПЗКУ „Пирятинський комбінат хлібопродуктів“. Міський голова Олексій Рябоконь запропонував детально обговорити питання, порушені представниками учнівського самоврядування, у форматі засідань Клубу громадського діалогу за участі членів профільних комісій та дорадчих органів міськради і громадських активістів.

25 квітня 2018 року

25 квітня в рамках занять з підвищення кваліфікації держслужбовців, що відбуваються на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, міський голова Олексій Рябоконь, керуючий справами виконкому міської ради Лариса Кочур та головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю виконкому міської ради Руслан Биков презентували слухачам кращі практики Пирятинської міської ОТГ в частині надання адміністративних послуг, енегроменеджменту та SMART-громади. 

Окрім того, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій Полтавщини поцікавилися досвідом міської ради щодо використання системи електронного документообігу АСКОД. Спілкування відбувалося в режимі веб-зв’язку.  

25 квітня 2018 року

25 квітня в рамках реалізації Програм „Парсипативна демократія в діяльності Пирятинської міської ради“ та „Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком“ фонду Чарльза Стюарта Мотта команда Центру надання адміністративних послуг виконкому міської ради ділилася своїми знаннями та досвідом з учнями філії Пирятинського ліцею.

Учні 13-річного віку, які вже незабаром будуть отримувати паспорт громадянина України і вперше звернуться до ЦНАП, відвідали Центр надання адміністративних послуг, ознайомилися з його роботою та досвідом кращих практик реалізації повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

25 квітня 2018 року

25 квітня на базі Опорного закладу Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбувся семінар-практикум „Створення умов рівного доступу до здобуття якісної освіти шляхом медіаграмотності, творчої активності та здоров’язбережуючих технологій“.  Участь у ньому взяли відповідальні за виховну роботу загальноосвітніх та позашкільних закладів міста.

25 квітня 2018 року

Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 24 квітня 2018 року №81 затверджено графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогоріч додаткова сесія розпочинається 2 липня тестуванням з української мови і літератури, 3 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики, 4 липня – з англійської й іспанської мов, 5 липня – з біології, німецької мови, 6 липня – з історії України, 9 липня – з географії, французької мови, 10 липня – з фізики. Завершується додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії.

25 квітня 2018 року

25 квітня спортивний зал Пирятинського ліцею став ареною фінальних змагань обласного етапу Всеукраїнського спортивного-масового заходу для дітей „Олімпійське лелеченя“.

Фінал зібрав 7 кращих команд-переможців районних етапів змагань. Учасники презентували свої команди, змагалися в Олімпійській вікторині, волейболі та комбінованій естафеті.

24 квітня 2018 року

24  квітня в рамках реалізації заходів Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні, за сприяння Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації представники PR-агенства „Yoda Consult“ розпочали роботу над виробництвом промо-ролика про успішну реалізацію міжмуніципального співробітництва в громадах області.

24 квітня 2018 року

З 23 квітня ФОП Симонян А.А. – підрядна організація, що визначена конкурсною комісією виконавцем робіт з ремонту доріг місцевого значення в Пирятинській міській ОТГ, розпочала ямковий ремонт асфальтного покриття вулиць міста.

23 квітня 2018 року

Цими вихідними в Пирятині вчинено черговий акт вандалізму – у сквері „Фантазія“ невідомі понівечили велостоянку.

Не один десяток разів працівники КП „Каштан“ через публікації в ЗМІ та під час зустрічей з громадою міста і сіл Пирятинської міської ОТГ зверталися до мешканців з проханням берегти майно громади, бути свідомими та не руйнувати того, що було зроблено для нашого з вами комфорту.

Вкотре закликаємо жителів та гостей Пирятина цінувати чужу працю і кошти бюджету Пирятинської міської ОТГ й застерігати від варварства оточуючих, а особливо – молодь!

23 квітня 2018 року

Нагадуємо, що з 1 квітня розпочато прийом проектних пропозицій  до громадського бюджету (бюджету участі) Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. Маєте цікаву ідею? Напишіть проект і подайте його до 30 червня  за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

За ініціативи постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 28 квітня 2018 року, о 12 годині, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудуться громадські слухання з питання намірів щодо будівництва ТОВ „Баришівська зарнова компанія“ цеху по змішуванню мінеральних добрив.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по заміні вікон на енергозберігаючі.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

26 квітня 2018 року, о 08:30, в Центрі громадського діалогу, відбудеться  засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
172 (54.6 %)
Ні
139 (44.13 %)
Не цікавлюсь
4 (1.27 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.136083 sec.)