Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
10 серпня 2022 року
Щотижня у Пирятинській громаді проходять заходи, спрямовані на підтримку Збройних Сил України, адже кошти, які збираються під час їх проведення, перераховуються на ЗСУ або передаються на потреби наших військових! Так і сьогодні у Великій Кручі відбувся другий тур благодійної спартакіади з літніх видів спорту. Брали участь 11 команд з міста та сільських населених пунктів нашої громади. Змагання проходили в безкомпромісній та напруженій боротьбі!
10 серпня 2022 року

Пирятинська філія ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє про тимчасові відключення електропостачання на території громади 11-12 серпня, з 8:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням планових робіт:

 

9 серпня 2022 року

У травні в місті Пирятин за підтримки відділу освіти, молоді та спорту міської ради та волонтерської спільноти було розпочато навчальний курс за напрямком "Тестування програмного забезпечення" для бажаючих познайомитися із IT-сферою та отримати знання за одним із професійних напрямів даної галузі. Протягом трьох місяців учасники курсу дізнавалися від автора і ведучого курсу, практикуючого спеціаліста Олександра Житнього, про загальні принципи і процеси, які відбуваються в IT-компаніях при створенні програмних продуктів.

9 серпня 2022 року

У зв’язку зі скаргами жителів багатоквартирних будинків по вулиці Авіамістечко через відсутність газопостачання, відучора міський голова Андрій Сімонов почав роботу над вирішенням цієї проблеми! Сьогодні зранку заступник міського голови Михайло Мельниченко провів терміновий виїзд до села. Поспілкувався і з людьми, і з представниками АТ „Лубнигаз“. Ситуація дійсно неприйнятна: мешканці будинків не повинні терпіти незручності через недосконалі алгоритми роботи підприємства/ В результаті перемовин представники АТ „Лубнигаз“ гарантували відновити газопостачання в оселях людей до кінця сьогоднішнього робочого дня! Тримаємо на контролі!

9 серпня 2022 року

Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

8 серпня 2022 року
Шановні жителі Пирятинської громади! 166-й день від початку повномасштабного вторгнення. Боремося, тримаємося, працюємо на Перемогу! Просимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги! Бережіть свої життя та життя близьких! Комендантська година встановлена з 23:00 до 05:00. Обов’язково контролюйте місця перебування дітей!

 

Оголошення
Доступ до публічної інформації
Бюджет
Для інвесторів
Для громади
Охорона здоров’я
Соціальний захист
Освіта
Культура
Житлово-комунальне господарство
Наше місто

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua