37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
3 березня 2021 року
Головне меню
Актуально

Повідомляємо, що Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА надав заявнику – Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Висновок з оцінки впливу на довкілля

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 1448
візитів сьогодні: 567
візитів всього: 248484
Корисні посилання
Останні новини
3 березня 2021 року

 Сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Пирятинської міської ради під головуванням заступника міського голови, заступника голови комісії Тамари Коваленко.

        

3 березня 2021 року

14 лютого завершився перший етап відбору громад для участі в пілотному проєкті #ВідродженняЛісосмуг. Заявки на участь у конкурсі подали 8 громад Полтавщини, в тому числі і Пирятинська громада. Даний проєкт реалізовується ГО „Еколтава“ за підтримки благодійного фонду Peli can live та команди проєкту #ЛісосмугиЖиття

3 березня 2021 року

20 грудня 2013 року 68 сесія Генеральної Асамблеї ООН проголосила 3 березня – Всесвітнім днем дикої природи. Дика фауна і флора є незамінною частиною природних систем землі, які мають охоронятися для нинішніх і майбутніх поколінь.

Конвенція, що регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори і фауни, відома як CITES. Під міжнародною охороною на сьогодні знаходиться близько 5600 видів тварин і 30 тисяч видів рослин. Учасниками Конвенції є 180 держав, серед яких і Україна, яка приєдналася 14 травня 1999 року. Всі визнають важливість такого міжнародного співробітництва, яке буде сприяти захисту від надмірної експлуатації в міжнародній торгівлі видами дикої фауни і флори.

 

2 березня 2021 року

1 березня стартував прийом робіт на XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та 30-ї річниці Незалежності України. В конкурсі можуть брати участь учні закладів загальної середньої освіти, віком до 18 років.

Тема робіт – права дитини.

2 березня 2021 року

Днями за організацією Пирятинської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області відбулася зустріч з суб’єктами господарювання Пирятинської громади. Говорили про застосування РРО/ПРРО.

2 березня 2021 року

Пирятинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що у зв’язку з набранням чинності частини 8 статті 20 Закону України Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів (№ 771-ВР) операторам ринку забороняється здійснювати обіг харчових продуктів, отриманих з потужностей, що не пройшли державної реєстрації або не отримали експлуатаційного дозволу відповідно до цього Закону, та/або використовувати такі харчові продукти у виробництві інших харчових продуктів».

2 березня 2021 року

Сьогодні на засіданні комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги громадянам на відшкодування збитків внаслідок непередбачуваних обставин – пожеж, затоплень, буревіїв у житлових будинках та квартирах розглянули звернення жителя с. Прихідьки. Справа у тому, що 02 січня 2021 року, внаслідок короткого замкнення електромережі його будинок безповоротно пошкоджено вогнем.

2 березня 2021 року

Пирятинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє: відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку (власники продуктивних тварин), що здійснюють первинне виробництво харчових продуктів зобов’язані забезпечити здоров’я тварин, яких вони утримують.

2 березня 2021 року

Комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради у партнерстві з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка, Агенцією місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району та Молодіжним Хабом "CITY" (м. Чугуїв, Харківської області) оголошує набір учасників до локального онлайн-тренінгу “АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ та підтримка психологічного благополуччя ГРОМАДИ в умовах COVID-19”, що відбудеться 24-26 березня 2021 року (з 9.00-12.00 год).

1 березня 2021 року

1 березня вихователі Пирятинського закладу дошкільної освіти "Сонечко" Юлія Захожа, Людмила Руденко, Ольга Панасюк, Єлізавета Коваленко та практичний психолог Наталія Кононко долучились до проведення ІІІ Всеукраїнського заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

 

 

Завершується обговорення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської територіальної громади на 2021 рік. Громадські слухання з даного питання відбудуться 11 березня о 13-00 у приміщенні великої зали адміністративної будівлі за адресою: вул. Соборна,42, м. Пирятин.

Козін Ірина Іванівна, керуючий справами виконавчого комітету міської ради 04 березня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.595876 sec.)