37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 квітня 2020 року
Головне меню
Актуально

Відповідно статті 17, 18 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ Пирятинська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генеральних планів та планів зонування території сільських населених пунктів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 202
візитів сьогодні: 71
візитів всього: 141853
Корисні посилання
Останні новини
1 квітня 2020 року

Залишаючись вдома разом з дітьми, батьки віднаходять різні способи, аби забавити дітвору: грають у піжмурки, малюють картини, розмальовують розмальовки, виліплюють фігурки з пластиліну. Але забавок не вистачає на тривалий термін. Тому Пирятинський інклюзивно – ресурсний центр пропонує спробувати цікаві та пізнавальні заняття, крім того доволі корисні.

1 квітня 2020 року

Працівникам освітніх закладів завжди треба пам’ятати, що гіперактивність - це не особливості темпераменту чи характеру дитини і не наслідок виховного процесу батьків, а медичний діагноз! Тому батькам треба сприймати не як першопричину «поганої» поведінки дитини, а спробувати зробити їх союзниками і разом, об’єднавши зусилля, допомогти дитині адаптуватися в колективі та отримувати знання.

1 квітня 2020 року

31 березня 2020 року в усіх закладах загальної середньої освіти Пирятинської міської ради проведено засідання атестаційних комісій І рівня в режимі on-line. На засіданнях розглядалися матеріали діяльності педагогічних працівників за міжатестаційний період. За результатами засідань було порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про встановлення кваліфікаційних категорій та присвоєння педагогічних звань педагогічним працівникам шкіл.

 

1 квітня 2020 року

Для того, щоб отримати інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в електронній формі, необхідно:

1. Зайти на пошуковий веб-сайт (наприклад, google.com.ua) та задати в пошуку слова „Міністерство юстиції України“. Серед результатів пошуку обрати сайт Міністерства юстиції України та перейти на посилання „Кабінет електронних сервісів“.

2. Після того, як відкриється Кабінет електронних сервісів, у верхньому правому кутку сторінки необхідно натиснути кнопку „Вхід“. 

1 квітня 2020 року

МОЗ закликає:

Будьте особливо уважними до свого здоров’я в умовах поширення коронавірусної інфекції.

 

1 квітня 2020 року

Коронавіруси (сімейство Coronaviridae) - РНК-віруси розміром 80-160 нм, що мають зовнішню ліпідну оболонку. За стійкістю до дезінфікуючих засобів відносяться до вірусів з низькою стійкістю.

 

1 квітня 2020 року

Електронна послуга дозволяє здійснити онлайн-подання заяви про державну реєстрацію припинення фізичною особою-підприємцем її підприємницької діяльності. ФОП позбавляється статусу підприємця від дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідного запису. Припинення підприємницької діяльності здійснюється незалежно від місцеперебування ФОП у межах України

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

 

1 квітня 2020 року

З приходом весни працівники КП „Каштан“ активно розпочали роботи по прибиранню місць загального користування та центральних вулиць міста: згрібають опале листя, прибирають сміття, прибардюрну частину вулиці та видаляють аварійні  дерева.

Виконавчий комітет міської ради звертається до всіх жителів міста та суб’єктів господарювання із проханням прибрати територію прилеглу до будинковолодінь, залишки будівельних матеріалів, пісок, щебінь, гравій, тощо. Провести обрізання гілок дерев, які заважають руху пішоходів по тротуару.

1 квітня 2020 року

     З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Пирятинської міської ОТГ почали проводити дезінфекцію громадських місць.
   Сьогодні працівники комунального підприємства „Каштан“ дезінфікують дитячі майданчики, лавки та урни на вулицях міста.
 
1 квітня 2020 року

А ви знали, що єдиний у світі птах, у якого взагалі немає крил, це ківі. Він живе в Новій Зеландії.

Температура тіла птахів на 7-8 градусів вища, ніж у людини, а серце птаха б’ється близько 400 разів на хвилину. Це під час відпочинку. І близько 1000 ударів у хвилину під час польоту!


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

У Пирятинських госпрозрахункових очисних спорудах запроваджено запобіжні  профілактичні заходи з метою мінімізації ризику поширення коронавірусу.

До 24 квітня 2020 року обслуговування населення здійснюватиметься в електронному або телефонному режимах, а також на території підприємства облаштовано скриньку для приймання документів.

Поштова скринька: ochistni@ukr.net, телефон стаціонарний  –  (05358) 2-03-26, телефон мобільний  –  0500148677

02.04.2020 року о 10-00 в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості по вул.Пушкіна, 33 відбудеться перше засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств „Каштан“ та  „Готель „Пирятин“ щодо допуску до участі у конкурсі кожної з кандидатур.

 

Шановні користувачі адміністративними послугами!

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 15:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в районному будинку культури по вул. Соборна, 59, а саме:

   Для зручності мешканців та оперативного вирішення питань Пирятинська міська рада запровадила „гарячу“ телефонну лінію, в  якій бере участь керівництво, щосуботи з 09.00 год. до 11.00 год. в ЦНАП  за номером   3-23-53.

4 квітня ви зможете поспілкуватися із заступником міського голови з питань діяльності виконкому Безушко Людмилою Сергіївною та поставити свої запитання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

 

провідного спеціаліста загального відділу та інформаційного забезпечення

на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на посаду керівників:

комунального підприємства „Каштан“,

комунального підприємства „Готель „Пирятин“

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
58 (76.32 %)
Кремація
18 (23.68 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.32849 sec.)