37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
16 липня 2019 року
Головне меню
Актуально

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 300
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 94960
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Останні новини
15 липня 2019 року

 „Збереження культурної спадщини та створення умов для посилення туристичної привабливості як чинник економічного розвитку міста“ - захід на таку тему організувала Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів „Маршрути успіхів“ Проекту USAID ПУЛЬС у співпраці з Чернігівською міською радою. Відвідала захід Олена Гуленко, начальник відділу культури і туризму міської ради.

 

15 липня 2019 року

14 липня 2019 року у  Пирятині на стадіоні „Ювілейний“ відбулась гра 1/16 фіналу Кубку Полтавської області по футболу. Команда ФК Пирятин приймала команду ФК Чутове. Небезпечні моменти створювали то одні, то інші, але м’яч „уперто“ летів поза ворота. Тож нульовий рахунок тримався довго. Але все ж таки у запеклій боротьбі наша команда здобула перемогу з рахунком 1:0. Гол на рахунку Максима Кравченка. Гра-відповідь відбудеться у смт.Чутово 21 липня 2019 року о 17-00.

 

15 липня 2019 року

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ і запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому. 

15 липня 2019 року

09-11 липня 2019 року на спортивному майданчику Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся традиційний турнір  на „Кубок міського голови“ з вуличного міні-футболу. У змаганнях  взяло участь 8 команд, які були розділені на групи „А“ і „Б“ де вони змагалися по коловій системі. У фінальну частину потрапили команди „Ветеран“ Пирятин, „Юність“ Пирятин, „Козацька“ та „КМЗВ“.

 

12 липня 2019 року

Пирятинська громада одна із перших в області, яка розуміє вагомість наявної містобудівної документації та працює над її розробленням.  Тому, продовжуючи роботу над цією документацією місцевого рівня, сьогодні була проведена нарада у міського голови Олексія Рябоконя із залученням старости села Олександрівка Івана Тарасовського, керівників місцевих сільськогосподарських підприємств Дмитра Шаповала та Анатолія Зубенка. Було розглянуто перші напрацювання ТОВ „Укрнпіцивільбуд“ схеми планування території Пирятинської міської ОТГ. Присутні активно обговорювали необхідність розширення території сіл громади,  доцільність наявності нових земель в межах населених пунктів, адже багато з них це паї, землі сільськогосподарського призначення або заболочені території.

 

12 липня 2019 року

17 липня о 10-00 в ЦДЮТ відбудеться Відкритий регіональний фестиваль творчості людей з інвалідністю „Древній Пирятин“ .

У програмі заходу: концертна програма людей з інвалідністю, дискотека.

Запрошуємо всіх бажаючих!

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося чергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Пирятинської міської ради. Члени комісії активно обговорили питання щодо посилення роботи по недопущенню пожеж у природніх екосистемах, під час якого керівники НПП „Пирятинський“ Юрій Митропан, ДП „Пирятинське лісове господарство“ Сергій Дудник та Пирятинського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Юрій Клименко проінформували про проведені роботи по недопущенню пожеж та готовність до співпраці з міською радою.

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидатур на заміщення посади керівника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд. За результатами розгляду поданих документів, членами конкурсної комісії одноголосно було вирішено допустити до участі у другому засіданні конкурсної комісії Манька Сергія Леонідовича, як кандидата на посаду керівника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд.

 

 

12 липня 2019 року

Депутати розглянули питання щодо погодження виділення коштів для надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім’ям, які виховують п’ять та більше неповнолітніх дітей та перебувають на квартирному обліку на одержання житла позачергово, для вирішення соціально-побутових проблем (придбання будівельних матеріалів). Комісія рекомендувала виділити 60,0 тис. грн на цей захід, шляхом перерозподілу коштів в межах Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення на 2019 рік та дофінансувати програму на наступній сесії міської ради.

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося перше засідання конкурсних комісій з відбору кандидатур на заміщення посади керівників Пирятинського культурно-громадського центру  та Пирятинської публічної бібліотеки. За результатами розгляду поданих документів, членами конкурсної комісії одноголосно було вирішено допустити до участі у другому засіданні конкурсної комісії Прокопенко Лідію Василівну, як кандидата на посаду керівника Пирятинського культурно-громадського центру та Бойко Юлію Анатоліївну, як кандидата на посаду керівника Пирятинської публічної бібліотеки.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-плани, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності 

У рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради інформує про кандидата на посади керівників

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ДНЗ „Ромашка“ с. Олександрівка

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради інформує про кандидата на посаду керівника 

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської

ради шукає креативних, комунікативних спеціалістів, які вміють працювати у колективі та націлені на результат, і оголошує конкурс на зайняття вакантних посад: 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.226354 sec.)