37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
18 жовтня 2019 року
Головне меню
Актуально

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  по   27  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 141
візитів сьогодні: 283
візитів всього: 105003
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Останні новини
25 жовтня 2019 року

Відповідно до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.09.2019 № 662 „Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області“ з 25 вересня 2019 року оголошено початок відбору проєктів, що можуть реалізуватися в рамках Всеукраїнського громадського бюджету Полтавської області.

 

 

23 жовтня 2019 року

          Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради з 1 жовтня 2019 року буде розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

 

18 жовтня 2019 року

17 жовтня Пирятинська делегація у складі депутатів міської ради та працівників виконавчого комітету міської ради завітала до Тростянецької міської ОТГ. Метою поїздки є отримання досвіду у роботі комунальних закладів та підприємств, ознайомлення з економічним потенціалом цієї громади, з умовами, які створені для її жителів.  Розпочався захід з презентації громади відеороликом „Тростянецька громада - це ти“. Юрій Бова, Тростянецький міський голова,  презентував досягнення громади  у контексті децентралізації.Ознайомив зі структурою міської ради, коротко розповів про роботу комунальних підприємств міста, закладів охорони здоров’я та освіти, досягнення та плани в культурному та спортивному житті громади 

18 жовтня 2019 року

Традиційно, у третю неділю жовтня, в Україні відзначають своє професійне свято працівники харчової промисловості. Напередодні свята, на Пирятинському сирзаводі відбулися урочистості, присвячені цій події. Міський голова Олексій Рябоконь та голова  райдержадміністрації Олег Куча завітали на захід,  щоб привітати працівників з їх професійним святом.

 

17 жовтня 2019 року

Відповідно до розподілу коштів державної субвенції, для потреб Пирятинської міської ОТГ надійшли кошти в сумі 326616,0 грн., розпорядником яких є управління соціального захисту населення. 16 жовтня на засіданні комісії з придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб з їх числа при виконкомі міської ради, у присутності молодої дівчини,  прийнято рішення щодо виплати  грошової компенсації на придбання житла особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

16 жовтня 2019 року

У процесі децентралізації зростає увага до конкретної особистості, її потреб та особливостей, незалежно від її віку, статі чи інвалідності. Тому виникає суспільний запит на формування гендерно чутливих послуг, що пропонуються Центрами надання адміністративних послуг як ланкою, найбільш наближеною до інтересів та потреб чоловіків і жінок, які мешкають в ОТГ. З гендерних питань у контексті надання адміністративних послуг і розпочався другий день тренінгу „Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП“ в рамках проекту ,,U-LEAD з Європою“, за участі представників сільських рад-партнерів та спеціалістів виконкому міської ради.  

 

16 жовтня 2019 року

13 жовтня 2019 року  в смт. Чорнухи завершився Чемпіонат Полтавської області з футболу серед команд І ліги. Вдалий виступ команди  ФК Пирятин (дорослі), які здобули перемогу з рахунком 3:1, дало змогу увійти в трійку лідерів команд групи „Б“. Голи забивали: Валерій Дудка, Максим Кравченко та  Андрій Медяник.

 

16 жовтня 2019 року

13 жовтня 2019 року  на міському стадіоні „Ювілейний“ відбувся турнір серед ветеранів 50р.+  з футболу, де зустрілись команди ФК „Пирятин“ та „Локомотив“ Гребінка, перемогу святкували ветерани ФК „Пирятин“ з рахунком 2:1.  

16 жовтня 2019 року

10-12 жовтня 2019 року  в місті Вінниця відбулися фінальні змагання Громадської організації „ВФСТ „Колос“ серед міських об’єднаних територіальних громад України. Серед шістнадцяти переможців обласних змагань серед міських ОТГ до фіналу потрапила і команда Пирятинської міської ОТГ.

 

15 жовтня 2019 року

У суботу , 12 жовтня 2019 року , міський голова Олексій Рябоконь  взяв участь у бізнес-сніданку  з підприємцями міста.   Під час зустрічі, яка проходила в павільйоні „У куми“,  пили каву, чай та обговорювали нагальні  питання. Найбільш важливою для підприємців-новачків залишається  проблема  доступу до фінансування,  більш досвідчених турбують труднощі з реалізацією виробленої продукції. 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят першої сесії Пирятинської міської ради

21 жовтня:

16:00 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ (міська рада)

22 жовтня:

10:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг (Центр громадського діалогу);

13:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (Центр громадського діалогу)

23 жовтня:

10:00 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (міська рада);

25 жовтня:

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (конференц-зала Пирятинської зош №4).

29 жовтня 2019 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят першої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття посади керівника Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.250094 sec.)