37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
17 червня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 128
візитів сьогодні: 6
візитів всього: 92192
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Останні новини
16 червня 2019 року

Прийміть щирі привітання з величним святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа до апостолів. Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності. В Україні це свято ще називають Зеленою неділею. Споконвіку народні обряди супроводжують Святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил і бажання нести добро ближнім. Разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать.  

16 червня 2019 року

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, віддану працю та професійність. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагуБажаю вам міцного здоров’я, достатку, миру та успіхів у вашій шляхетній справі! І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

15 червня 2019 року

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Свято було затверджено в нашій країні з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька в виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства.

14 червня 2019 року

У третю неділю червня  відзначається День медичного працівника. Напередодні  професійного свята працівників медичної сфери міста привітали у великій залі адмінбудинку. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.З вітальним словом до колег звернулися головний лікар Центру первинної медичної допомоги Ірина Дядькова та головний лікар Пирятинської центральної районної лікарні Олександр Гаркавенко.

14 червня 2019 року

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату ЗНО з певного предмета, учасник ЗНО може подати до Українського центру оцінювання якості освіти апеляційну заяву (зразок на сайті http://testportal.gov.ua) щодо результатів протягом п’яти календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів з певного предмету.

14 червня 2019 року

14 червня в Центрі дитячої та юнацької творчості продовжилися заходи по Програмі розвитку потенціалу ОСББ у проекті ЄС/ПРООН „Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES)“, а саме відбувся один із запланованих Проектом тренінгів  щодо кроків по створенню ОСББ, впровадження сталих енергоефективних рішень та отримання грантів для їх втілення. 

14 червня 2019 року

13 червня  проведено семінар на тему: „Про  участь фермерів у державних та регіональних програмах підтримки“, який оргнізовано ТОВ „Полтавська обласна дорадча служба“. Лектори Світлана Андрієнко та Тетяна Грузін проінформували аграріїв про  існуючі та перспективні форми підтримки бізнесу за рахунок державного та обласного бюджетів, а також підстави їх отримання.

14 червня 2019 року

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради інформує, що додаткова сесія ЗНО-2019 для зареєстрованих осіб з Полтавської області буде проведена у  Харкові з 26.06 до 11.07.2019 рокуПро час і місце проведення додаткової сесії буде повідомлено у запрошеннях-перепустках, які будуть розміщені з 20.06.2019 року на інформаційних сторінках учасників ЗНО.


 

14 червня 2019 року

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради спільно з Харківським РЦОЯО інформують, установлення порога „склав/не склав“ та визначення результатів ЗНО відбудеться до:

 

14 червня 2019 року

У рамках підготовки до проведення пленарного засідання сесії вчора, 13 червня, працювала постійна комісія міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва. Було розглянуто дев’ять питань порядку денного. Комісія розглянула проекти рішень про місцеві податки та збори на 2020 рік, які пройшли регуляторну службу та були оприлюднені на офіційному сайті міської ради для обговорення та надання пропозицій. 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань, що виносяться на п’ятдесят шосту сесію Пирятинської міської ради

21 червня

10:00 - з питань з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту (міська рада)

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Пирятинська зош №4)

25 червня 2019 року, о 09:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання п’ятдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту харчоблоку ДНЗ „Червона шапочка“ (дефектний акт).

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

керівника Пирятинського культурно-громадського центру

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади:

 

керівника Пирятинської публічної бібліотеки

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади: начальника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.214038 sec.)