37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
19 серпня 2018 року
Головне меню
Актуально

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення повторних виборів старост у с. Калинів Міст

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 49
візитів всього: 64060
Корисні посилання
Останні новини
17 серпня 2018 року

16 серпня відбулося засідання комісії з надання разової грошової допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. Було розглянуто дев’ять заяв громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування.

17 серпня 2018 року

   16 серпня відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора та вчителя-логопеда інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти молоді та спорту Пирятинської міської ради.

   Пирятинський ІРЦ утворено рішенням тридцять восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 06.06.2018 № 167 „Про створення інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

 

       

16 серпня 2018 року

  16 серпня в рамках навчального візиту програми ,,Маршрути успіхів“ проекту ,,Пульс“, який реалізується Асоціацією міст України, в Пирятині побували представники місцевого самоврядування Сумщини. Зустріч розпочалася в ліцеї.

   Міський голова Олексій Рябоконь у вітальному слові презентував Пирятинську об’єднану територіальну громаду. А також, як один із засновників Асоціації об’єднаних територіальних громад та керівник платформи  ,,Адміністративні послуги та  е-врядування“, висловив готовність щодо обміну досвідом та співпраці з об’єднаними громадами Сумщини на базі Пирятинської ОТГ.

 

16 серпня 2018 року

15 серпня міський голова Олексій Рябоконь взяв участь в нараді з керівниками місцевих підприємств з питання залучення трудових колективів до формування соціально-економічної і бюджетної політики міської ради на 2019 рік.

16 серпня 2018 року

Пирятинський районний військовий комісаріат інформує про відбор кандидатів на військову службу за контрактом, а саме у військових частинах оперативного командування «Північ», та 95-й Житомирській десантно-штурмовій бригаді

16 серпня 2018 року

Пільги для військовослужбовців та членів їхніх сімей передбачені Законами України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та іншими нормативно-правовими актами. До основних з них відноситься наступне:

безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках - медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів;

16 серпня 2018 року

«ЗА ПІВГОДИНИ БОЮ ЕКІПАЖ ТАНКА СТАРШИНИ ПОВАЖНЮКА ЗНИЩИВ ДВІ ОДИНИЦІ ТЕХНІКИ І ВЗВОД ПІХОТИ ОКУПАНТІВ»

 

Війна для старшини танкової роти 30-ї бригади Володимира Поважнюка почалася в серпні 2014 року під Міусинськом, що на Луганщині.

Одного дня екіпажам танків Т-64, якими командували старшина Володимир Поважнюк і сержант Олександр Голяк, було поставлено завдання вийти в складі зведеної механізованої роти 30-ї та 95-ї бригад у район шахти «Новопавлівська» й відновити контроль над тамтешнім блокпостом.

15 серпня 2018 року

  15 серпня 2018 року виконкомом Пирятинської міської ради ініційована спільна зустріч  керівництва Пирятинської ЦРЛ з керівниками  міста і району  у рамках реформування системи охорони здоров’я для обговорення перспектив нашої громади.     

   Ініціатива спрямована на здійснення головного завдання – створення та підтримку відповідного життєвого середовища, зменшення соціальної напруги в громаді, надання мешканцям м.Пирятина та Пирятинського району якісних і доступних медичних послуг, забезпечення належної матеріально-технічної бази та створення умов для діяльності медичних працівників.

 

15 серпня 2018 року

15 серпня 2018 року в Центрі громадського діалогу відбувся  семінар на тему „Розвиток громадського суспільства“, організований  Пирятинською райдержадміністрацією. Семінар проводив Олександр Солонтай, експерт Інституту Політичної Освіти.

13 серпня 2018 року

Саме під такою назвою розпочинається новий формат суботніх зустрічей та спілкування з представниками бізнесу. Для вирішення актуальних питань розвитку бізнесу, підтримки ініціатив підприємців запроваджуються систематичні зустрічі міського голови з бізнесменами у форматі „Ранкова кава з мером“.


Пошук по сайту
 
Анонси подій

20 серпня, о 13:00, в приміщенні міської ради, відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

21 серпня, в Центрі громадського діалогу, відбудуться засідання постійних комісій:

о 10:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;

о 14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Пирятинська міська рада продовжує літній „Сезон творчих зустрічей“. Запрошуємо пирятинців та гостей міста на літній майданчик  Центру дитячої та юнацької творчості відпочити разом з творчими особистостями нашої громади.

Для вирішення актуальних питань розвитку бізнесу, підтримки ініціатив підприємців запроваджуються систематичні зустрічі міського голови з бізнесменами у форматі „Ранкова кава з мером“.

23 серпня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться сорок друга сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади в загальному відділі та інформаційного забезпечення виконкому міської ради

Пирятинська міська рада приймає пропозиції від активних громадян нашого міста щодо втілення в життя креативних ідей під час проведення святкових заходів з нагоди Дня міста Пирятина 22 вересня 2018 року.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, перейменовувати вулиці населених пунктів Пирятинської міської ОТГ, що названі на честь російських поетів і письменників „золотої доби“ та „срібної доби“ російської літератури?
Так
9 (14.29 %)
Ні
54 (85.71 %)
Мені байдуже
0 (0 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.462589 sec.)